Skocz do zawartości

[S] EQ3-2 z napędem w obu osiach + lunetka polarna


janekosa

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam montaż paralaktyczny eq3-2.
W zestawie oprócz samej głowicy:
-statyw LT1 (alu)

-napęd w obu osiach

-pilot zaawansowany (umożliwiający podpięcie guidera)

-lunetka polarna

-2x uchwyt na pilota wydrukowany w 3d

-"zasilacz" (z braku lepszego słowa) na 4 baterie R20D

-przeciwwagi


Stan:
-Techniczny dobry, nie ma poważnych mankamentów (o niepoważnych niżej).

-Wizualny takie 4/5, w paru miejscach widoczne wytarcia, osłonki od silniczków (chyba też druk 3d, nie jestem pewien bo taki już kupiłem) nie pasują idealnie.
-Napęd w osi DEC ma dość duży luz, wypadało by wyregulować przekładnię (poprzez przesunięcie silnika na śrubie) i myślę że spokojnie to jest do wyeliminowania (w granicach rozsądku dla tego montażu). nie używałem guidera więc się tym nie przejmowałem.

-Jedna z rozpórek trójnogu się złamała i została przeze mnie wymieniona na drewnianą DYI - statyw normalnie się składa i rozkłada i jest to rozwiązanie zdecydowanie mocniejsze od oryginału. Drewno konstrukcyjne C24, nie ma lipy.
-Pęknięta osłonka lunetki polarnej. Dla zdecydowanego kupca skleję powertapem. Nawet przed pęknięciem spadała - podobno ten typ tak ma ;)

Lokalizacja Warszawa i jestem bardzo niechętny do wysyłki - nie znam się na tym więc żeby nie było że coś ukrywam wolę żeby kupujący obejrzał i przetestował zanim weźmie.
750 zł za całość.

700 jak się dobre piwo przywiezie

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Edytowane przez janekosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • janekosa zmienił(a) tytuł na [S] EQ3-2 z napędem w obu osiach + lunetka polarna
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.