Skocz do zawartości

Okulary Baader, Vixen i TS


w2097

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z przejściem wyłącznie na obserwacje obuoczne na sprzedaż trafiają następujące okulary:

1. TS Planetary HR 4 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki i pudełko. Cena 200 zł

2. Baader Morpheus 4,5 mm - stan bardzo dobry, optyka idealna. W zestawie zatyczki, pudełko, futerał i wszystko inne co dał producent (brakuje jedynie pierścienia M43 ale z tego co się orientuję to nie był on dodawany od początku). Cena 750 zł

3. Vixen LV 6 mm - stan dobry, optyka bez zarzutu. W zestawie zatyczki. Cena 300 zł

4. Vixen LV 10 mm - stan dobry, optyka bez zarzutu. Jedyny mankament to gumowa obudowa, która potrafi się przesuwać po korpusie. Wystarczy podkleić ale zostawiam to przyszłemu właścicielowi. W zestawie zatyczki. Cena 300 zł

5. Baader Eudiascopic 35 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki oraz muszla oczna z przedłużką. - Cena 550 zł

Do cen należy doliczyć koszt ewentualnej wysyłki (paczkomat albo kurier - 15 zł). W przypadku zakupu więcej niż jednej sztuki przez jedną osobę biorę koszt przesyłki na siebie.

DSC_9212.JPG

DSC_9213.JPG

DSC_9214.JPG

DSC_8380.JPG

DSC_8381.JPG

DSC_8382.JPG

DSC_8386.JPG

DSC_8387.JPG

DSC_8388.JPG

DSC_8383.JPG

DSC_8384.JPG

DSC_8385.JPG

DSC_8389.JPG

DSC_8390.JPG

DSC_8391.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixeny nieaktualne. Do sprzedaży pozostały:

 

1. TS Planetary HR 4 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki i pudełko. Cena 200 zł

 

2. Baader Morpheus 4,5 mm - stan bardzo dobry, optyka idealna. W zestawie zatyczki, pudełko, futerał i wszystko inne co dał producent (brakuje jedynie pierścienia M43 ale z tego co się orientuję to nie był on dodawany od początku). Cena 750 zł

 

5. Baader Eudiascopic 35 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki oraz muszla oczna z przedłużką. - Cena 550 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja cen:

 

1. TS Planetary HR 4 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki i pudełko. Cena 190 zł

 

2. Baader Morpheus 4,5 mm - stan bardzo dobry, optyka idealna. W zestawie zatyczki, pudełko, futerał i wszystko inne co dał producent (brakuje jedynie pierścienia M43 ale z tego co się orientuję to nie był on dodawany od początku). Cena 720 zł

 

5. Baader Eudiascopic 35 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki oraz muszla oczna z przedłużką. - Cena 520 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Okulary aktualne.

 

Co do tych kropek na soczewkach to są to mikroskopijne ślady. I pewnie bym ich nawet nie zauważył gdybym przed wykonaniem zdjęć nie przetarł soczewek ściereczką Baadera. Jestem przekonany, że nie wpływają na dawane obrazy. Jednak mogą działać na świadomość posiadacza, dlatego o nich wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Baader Morpheus 4,5 mm nieaktualny. Do sprzedaży pozostały:

 

1. TS Planetary HR 4 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki i pudełko. Cena 190 zł

 

5. Baader Eudiascopic 35 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki oraz muszla oczna z przedłużką. - Cena 520 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS Planetary HR 4 mm nieaktualny. Do sprzedaży pozostał:
 

Baader Eudiascopic 35 mm - stan bardzo dobry, jedynie na zewnętrznej soczewce jest mała kropka (nie stwierdziłem wpływu na dawane obrazy). W zestawie zatyczki oraz muszla oczna z przedłużką. - Cena 520 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.