Skocz do zawartości

Canon EOS 350D


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

Przebiegu i tak na szybko nie sprawdzisz. Warto zwrócić uwgę na stan obudowy (mocno przetarty plastik, jakieś odpryski i t.p.), matówkę (czy nie jest drastycznie zabrudzona/rysowana etc, czy wszystkie diodki pól ostrości działają poprawnie), czy nie zacina się lampa błyskowa, jaki jest dzwięk klapnięcia migawki, działanie AF...

Ciężko jest co-kolwiek z tego wszystkiego wywnioskować i określić w miarę realnie stan aparatu (może wyglądać jak cacko, ale mieć duży przebieg), no ale zawsze to lepiej niż nic. Generalnie na obecnym rynku raczej ciężko znaleźć 350D w dobrym stanie, gdyż siłą rzeczy aparaty te mają swoje lata, więc lepiej uważać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegu i tak na szybko nie sprawdzisz. Warto zwrócić uwgę na stan obudowy (mocno przetarty plastik, jakieś odpryski i t.p.), matówkę (czy nie jest drastycznie zabrudzona/rysowana etc, czy wszystkie diodki pól ostrości działają poprawnie), czy nie zacina się lampa błyskowa, jaki jest dzwięk klapnięcia migawki, działanie AF...

Ciężko jest co-kolwiek z tego wszystkiego wywnioskować i określić w miarę realnie stan aparatu (może wyglądać jak cacko, ale mieć duży przebieg), no ale zawsze to lepiej niż nic. Generalnie na obecnym rynku raczej ciężko znaleźć 350D w dobrym stanie, gdyż siłą rzeczy aparaty te mają swoje lata, więc lepiej uważać :)

 

 

Dzieki. :D To pewnie poczekam na gielde bo wysylkowo moge sie zdziwic, na allegro byl nie dawno nowy nieuzywany...(pewnie od piratow somalijskich...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ukochana minolta A200 zostala utracona :angry: ... wiec :D Teraz mysle o 350D

I mam pytanie bo nie trafilem na forum na info, czy sa roznice miedzy Rebel a Japan?

Wszystko jedno ktory kupie?

i na co zwrocic uwage oprocz przebiegu?...

 

Rebel, to Canony robione na rynek amerykański, japan, to Japan ;)

Mi w mojej 350tce właśnie padł obiektyw kitowy :(, musze sobie dopkupić jakiś lepsze szkiełko... :rolleyes:

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel, to Canony robione na rynek amerykański, japan, to Japan ;)

Mi w mojej 350tce właśnie padł obiektyw kitowy :(, musze sobie dopkupić jakiś lepsze szkiełko... :rolleyes:

 

pozdrawiam

Ori

 

No ja rozumiem ze Japan to nie USAChina, i to sugeruje ze moze fabryka japońska niby... toż taki domyślnie lepszy...

 

Ale konstrukcją chyba sie nie roznia?...

 

Kurde na allegro jest jeszcze za tysiaka nówka jesli wierzyc opisom! :o A tu na Swięta kase trza miec :burza: ... moze juz sie nie powtorzyc taka okazja... nowy nieużywany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.