Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

   Witam!

 Mam na sprzedaż teleskop Zenithstar 73II który został zakupiony w sklepie Teleskopy.pl w Warszawie za cenę 3999.00pln, kupiłem go pare miesięcy temu i użyłem go zaledwie 4 razy, wiadomo pogoda itp... 

Stan tuby stwierdzam na idealny, jak widać na zdjęciach jest paproch wewnątrz tuby, był tam od samego początku, oprócz tego kompletnie nic, posiadam również do niego obejmy z dovetailem, nie mam ich zdjęć.

Sprzęt sprzedaje razem z flattenerem "Flat73A" i spokojnie pokrywa pełną klatkę. Flattener również został zakupiony w sklepie Teleskopy.pl za cenę 849.00pln.

 Sprzedaje tylko całość bez przejściówki pod aparat (m84/Nikon-f) oraz adapteru m48/m48.

Nie wiem czy to ważne ale chciałbym ominąć zbędne pytania typu "czemu sprzedajesz?", sprzedaje z powodu wyjazdu za granice, potrzebuję czegoś mobilnego.

Cena jaka mnie interesuje to ~4/4.2tyś.pln. lub też bardzo chętnie zamienię za Redcata 51 ( zamiana max 50km od Szydłowca)

Osoby zainteresowane bardzo proszę o wiadomość prywatną lub ten kontakt pod ten e-mail - patrykzubala98@gmail.com

 

EDIT! NOWE ZDJĘCIA!!!

 

 Dziękuję, pozdrawiam i życzę czystego nieba!

 

DSC_6811.JPG

DSC_6812.JPG

DSC_6813.JPG

DSC_6814.JPG

DSC_6815.JPG

DSC_6816.JPG

DSC_6817.JPG

DSC_6818.JPG

DSC_6819.JPG

DSC_6820.JPG

DSC_6821.JPG

DSC_6822.JPG

DSC_6823.JPG

DSC_6824.JPG

Edytowane przez Patryk Zubała
Wymiana zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Misza napisał:

Sory ale nowy kosztuje 3170zł + 850zł falttener.... Czyli w zasadzie oferujesz z lekką marżą ;)

napisałem ile wydałem na nowy, wystawiłem za tysiaka mniej, i z tego co widzę rzeczywiście jest obniżona cena , ale nie jest niższa od tej co podałem, do tego produkt jest niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.