Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Darek_B podpiął/eła i promował(a) ten temat
2 minuty temu, dobrychemik napisał:

Co doradzacie: zakwaterowanie w domku czy w hotelu? Wydaje mi się, że sprzęt łatwiej targać do domku.

W kontekście logistyki astro, to domek lepiej się sprawdzi, ale jeśli zależy Ci na wyższym standardzie zakwaterowania to wybierz hotel.

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobrychemik napisał:

Domki są czteroosobowe, a jak to jest z pokojami hotelowymi?

Po rejestracji i zalogowaniu się możesz zobaczyć pod linkiem http://rezerwacje.astrozloty.pl/ShowEventRooms.php?event_id=19

Pokoje w hotelu są od 2 do 5-osobowych

Edytowane przez Przemotar
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hamster napisał:

A który domek jest z widokiem na plac zabaw dla dzieci? Najbliżej placu.  Wie ktoś?

 

Jedynka :)

 

Po zalogowaniu masz podgląd na plan sytuacyjny.

http://rezerwacje.astrozloty.pl/data/poloniny2018_numeracja.png

 

PS: na pokładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda rozstawienie, jeśli chodzi o sprzęt do obserwacji i foto, bo od tego uzależniłbym miejsce rezerwacji :P ?

Widzę też, że część łóżek jest jest niedostępna ale nie zarezerwowane, można cały domek zarezerwować? Chciałbym z żoną i dwójką dzieci przyjechać i myśleliśmy, żeby cały domek brać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, OnlyAfc napisał:

Chciałbym z żoną i dwójką dzieci przyjechać i myśleliśmy, żeby cały domek brać

Mam tak samo.

Na górze domku są cztery miejsca, najwyżej dokwaterują Ci dwie osoby na dolne wersalki, ja ostatnim razem dostałem w nagrodę za dobre sprawowanie Marcina G i mogłem macać Nikona WX do woli. :)

 

4 godziny temu, dobrychemik napisał:

Co doradzacie: zakwaterowanie w domku czy w hotelu? Wydaje mi się, że sprzęt łatwiej targać do domku.

To zależy od uspołecznienia jednostki, w hotelu chyba jest większy spokój.

ps. Nie zapomnij zabrać odczynników, w końcu pierwszaki muszą zdać swój chrzest bojowy. :pijacy:

  • Kocham 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Darek_B napisał:

Na górze domku są cztery miejsca, najwyżej dokwaterują Ci dwie osoby na dolne wersalki

Nie martwię się o rodzinkę a o te osoby :)

Mam 2 letniego szkraba, który potrafi się w nocy budzić i wolałbym, żeby nie budził wszystkich (no chyba, że będzie pogoda, to raczej spać nikt nie będzie :P ). W drugą stronę też, jak będzie się ktoś kręcić i obudzi dziecko, to też nie za dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, OnlyAfc napisał:

Jak wygląda rozstawienie, jeśli chodzi o sprzęt do obserwacji i foto, bo od tego uzależniłbym miejsce rezerwacji :P ?

Widzę też, że część łóżek jest jest niedostępna ale nie zarezerwowane, można cały domek zarezerwować? Chciałbym z żoną i dwójką dzieci przyjechać i myśleliśmy, żeby cały domek brać :)

 

Hotel ma wyższy standard i jest tam raczej spokój.

"życie towarzyskie" toczy się w domkach i okolicy. Nawet jeżeli, nie toczy się w twoim domku to dzieciom czy żonie może przeszkadzać kręcące się w około towarzystwo do np. 4-tej rano.

Domek - powiedziałbym, że to taki świadomy wybór.

Edytowane przez bartolini
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, OnlyAfc napisał:

Nie martwię się o rodzinkę a o te osoby :)

Mam 2 letniego szkraba, który potrafi się w nocy budzić i wolałbym, żeby nie budził wszystkich (no chyba, że będzie pogoda, to raczej spać nikt nie będzie :P ). W drugą stronę też, jak będzie się ktoś kręcić i obudzi dziecko, to też nie za dobrze.

 


To zlot astronomiczny. Tu się nie śpi w nocy :firefire:

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, OnlyAfc napisał:

Jak wygląda rozstawienie, jeśli chodzi o sprzęt do obserwacji i foto, bo od tego uzależniłbym miejsce rezerwacji :P ?

Kącik astrofotograficzny z domieszką wizualowców zazwyczaj znajdował się na placyku między domkami 14 i 15 i w tamtym rejonie przeważnie skupiało się towarzystwo nocnych operatorów sprzętowych :)

Jak pogoda pozwalała setupy stały tam cały czas w pełnej gotowości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bartolini napisał:

Domek - powiedziałbym, że to taki świadomy wybór.

Masz rację, chyba jednak zdecydujemy się na hotel a ja po prostu wystawię sprzęt i będę wychodzić po prostu do niego z hotelu. Rodzinka sobie w tym czasie może spokojnie spać.

 

6 minut temu, Astrobonq napisał:

To zlot astronomiczny. Tu się nie śpi w nocy :firefire:

No i prawidłowo :D Ja nie zamierzam, ale mówię tutaj bardziej o żonie i małym dziecko, bo zakładam, że starszy będzie łazić ze mną i oglądać.

6 minut temu, Maetrik napisał:

Kącik astrofotograficzny z domieszką wizualowców zazwyczaj znajdował się na placyku między domkami 14 i 15 i w tamtym rejonie przeważnie skupiało się towarzystwo nocnych operatorów sprzętowych :)

 

od hotelu kawałek, ale wystawię po prostu sprzęt i tyle.

PS. rozumiem, że jakiś prąd da się zorganizować tam, czy wszyscy jadą na aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OnlyAfc napisał:

Masz rację, chyba jednak zdecydujemy się na hotel a ja po prostu wystawię sprzęt i będę wychodzić po prostu do niego z hotelu. Rodzinka sobie w tym czasie może spokojnie spać.

Zaletą hotelu jest usytuowanie zaraz obok parkingu samochodowego.

Do domków masz 100~150m piechotką i trzeba swoje graty zwieźć ręcznym wózkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla dziecka poniżej 3 roku życia też muszę rezerwację robić? Bo wtedy kwestia, czy brać pokój 4 osobowy, czy 3. Skoro małe dziecko śpi z rodzicem, to nie ma sensu chyba rezerwacji robic dla niego.

Zapisałem się do pokoju 3 osobowego i ustawiłem dla najmłodszego, że bez rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.