Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, wimmer napisał:

Hej @Adamo, masz jeszcze miejsce w planie zlotu na prelekcję? Chciałbym powtórzyć prelekcję "Historia niejednego okularu", którą przedstawiałem na którymś zimowym albo jesiennym zlocie. Myślę, że była dość ciekawa i warta opowiedzenia szerszej grupie słuchaczy :) Chciałbym ją też wzbogacić o nowe informacje, ponieważ na rynku okularów pokazały się co najmniej dwie serie nowych klonów brandowanych na wiele sposobów o interesującym "rozstrzale cenowym" ;). Myślę, że warto o tym pogadać.
Potrzebowałbym godzinkę.

Hej 

mam miejsca na prelekcje więc napisz mi na zlotowego maila szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew w sprawie SCT. Myślę nad takim sprzętem jako docelowym długoogniskowcem.

Ze swej strony służę okazją do przetestowania SVB ED80 - zabieram go w dziewiczą, a jednocześnie pożegnalną podróż. Zanosi się na upgrade do bardzo wypasionego refraktora :flirt: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lukasz83 napisał:

 

Marcin musiał rozebrać instalację w kiblu żeby zrobić teleskop.

To się nazywa poświęcenie...

 

Bardziej klimatyczna byłaby kątówka zrobiona z kolanka od syfonu pod umywalką. A tak to zalatuje chińszczyzną ;)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, panasmaras napisał:

Nie dziwi mnie ta bieglosc Marcina, w koncu kierunek przejscia wiazki w pryzmacie porro i w syfonie od kibla jest w zasadzie identyczny.

 

PS do osob zaczipowanych Pfizerem: Wam tez zniknely polskie znaki?

Sorry ja AstraZeneca. U mnie wszystko ok, tylko waluta zmieniła mi się na GBP. 

 

BTW w środę ogłoszą luzowanie i prawdopodobnie hotele otworzą się od 4 maja na 50% obłożenia, więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA PILNE PILNE:new_shocked:

 

KONKURS HARDCORE

 

W TYM ROKU BĘDZIE MIAŁ 2 ETAPY

 

DO 1 ETAPU MUSIMY ZAMÓWIĆ ZABAWKI :golfer:

 

WIĘC DRUŻYNY ZE SKŁADEM 2-3 OSOBOWYM MUSZĄ SIĘ ZGŁOSIĆ  TERAZ BO INACZEJ NIE BĘDĄ MOGŁY WZIĄĆ UDZIAŁU W KONKURSIE

 

ABY ZGŁOSIĆ DRUŻYNĘ TRZEBA PODAĆ NAZWĘ JEJ I SKŁAD DO WTORKU, TJ. JUTRA GODZ 23.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 18:28, gryf188 napisał:

Przeciwwagi z butli z wodą też bierzesz ?  

Mam nadzieję że w tym roku nie zapomnę już niczego :D

A co do samego zlotu to jak jest z tymi obostrzeniami? Można go organizować czy nie? Chyba jutro coś ma się też wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.