Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szary19 napisał:

Nie ma opcji rejestracji na pierwszy nocleg w sobotę 00:00? Dla osób które nie mogą przesunąć terminu była by to alternatywna opcja skrócenia wyjazdu o jeden dzień?

 

To jest bardzo dobre pytanie, ja chętnie bym przeznaczył piątkowe popołudnie na podróż, kimnął i cieszył się całą sobotą na miejscu. Mam opłacony zlot począwszy od środy (patrząc na stary termin) więc może w ramach tej opłaty byłaby szansa to zorganizować w ten sposób?

 

@Adamo?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr4d napisał:

Jeśli będzie dobra pogoda to tak by można zrobić. Oczywiście koczowanie pod hotelem jest słabym rozwiązaniem. Ale nocka w  Roztokach albo na Stężnickiej górce jawi się rewelacyjnie.

Ktoś chętny!

Piotr jestem chętny, jak coś to dzwoń. Dogadamy szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotr4d napisał:

Kiedy temat zlotu się wyklaruje uzgodnimy szczegóły.

Niedaleko ośrodka w Bukowcu jest fajna wiata z miejscem na ognisko i kawałek parkingu z widokiem porównywalnym z tym koło domków. 

 Patrząc na zdjęcia jest tam nawet kuchenka "analogowa" pod dachem, można gotować, dużo stołów.

https://www.google.com/maps/place/Wiata+turystyczna+Otaczarnia/@49.3071316,22.4242354,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipPwtcUGMkRnVL5WtYdCU1kvrass0Jx9A1JJRXW5!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPwtcUGMkRnVL5WtYdCU1kvrass0Jx9A1JJRXW5%3Dw203-h360-k-no!7i2268!8i4032!4m13!1m7!3m6!1s0x473decfc1139a227:0x876484bc643d5b0c!2s33-323+Bukowiec!3b1!8m2!3d49.7446734!4d20.8560555!3m4!1s0x473bf16f6d70081f:0x1c959e9dcca1853c!8m2!3d49.3068797!4d22.4234194

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Piotr4d napisał:

Na teraz 19:50 jest zdeklarowanych ponad 70 osób na termin 8-11. 

Przy dozwolonym 50% obłożeniu miejsc niewiele brakuje do limitu.

 

Spieszcie się odnawiać rezerwację!

Niestety chyba nie do końca tak jest, na liście pojawiają się wszystkie osoby. Tajemnicę kto kliknął zgoda, a kto brak zgody zna tylko Adamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ale dylematy....

Już wszystko wyjaśnię tylko naleje sobie wina :)

.....

Ok, więc tak:

Nowy termin obejmuje przyjazd w sobotę (tak jak normalnie był by czwartek)

Sprawa przyjazdu o godzinie 0:00 jest otwarta do przedyskutowania z ośrodkiem.

Akceptacja terminu jest waszą zgodą tylko i wyłącznie, dlatego tam nie ma żadnej ceny.

Wchodzimy w wydarzenia i na samym dole jest: "Zgoda na zmianę terminu zlotu" Tam wybieramy swój domek/pokój i w miejscu gdzie jest wybór gadżetu wybieramy zgodę lub jej brak oraz akceptujemy.

Jest to po to, żebym mógł zobaczyć ile jest osób chętnych na tak nietypowy termin.

Żadne dane w waszej poprzedniej rezerwacji nie zmieniają się, to co zarezerwowaliście i wybraliście obowiązuje nadal.

Osoby które zapisały się na środę mogą zostać do 12-tego lub jeśli będzie to możliwe przyjechać w Piątek o 23:59 i po minucie wejść do ośrodka :)

Osoby które nie wyraziły zgody oznacza to dla mnie że nie mogą przyjechać i jest to jednoznaczne z rezygnacją i zwrotem pieniędzy. Mogę tylko po pościć Was żebyście zostawili zadeklarowane cegiełki co pokryje mi poniesione koszty,

Na tą chwilę kliknęło 90 osób, zaś tylko 4 nie może być z nami w tym terminie.

Czy jeszcze jakieś pytania pominąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukthor napisał:

a co z osobami, które zapłaciły za cały zlot, a nie mogą przesunąć terminu? moglibyśmy być tylko sobota- niedziela.

To zależy bo generalnie nie zmienia to ceny zlotu ale w tym wypadku mogę jakoś to przeliczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piotr4d napisał:

Mający rezerwację w środę mogą: 1. dostać zwrot pieniędzy, 2. zostać do 12.05, 3. przyjechać w i zakwaterować się w piątek 23:59 (opcja ze śniadaniem w sobotę)

Adam, TAK?

Dokładnie tak. ale z tą opcją piątkową to nasze wstępne dyskusje. Jak dostanę zielone światło z  ośrodka to wszystko będzie dokładnie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ta opcja piątkowa to i mi bardzo pasuje. Ale niestety nie miałem rezerwacji od środy.

Adam, robić teraz rezerwację na przyjazd w środę czy jakoś inaczej to załatwić? Np. gotówka na miejscu Tobie czy recepcji ośrodka? Oczywiście jeśli w ogóle ta piątkowa opcja będzie dogadana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arturoo napisał:

Kurczę ta opcja piątkowa to i mi bardzo pasuje. Ale niestety nie miałem rezerwacji od środy.

Adam, robić teraz rezerwację na przyjazd w środę czy jakoś inaczej to załatwić? Np. gotówka na miejscu Tobie czy recepcji ośrodka? Oczywiście jeśli w ogóle ta piątkowa opcja będzie dogadana.

Robić rezerwację we środę.

 

Niektóre osoby potwierdzają mi w wydarzeniu środowym !!!

Potwierdzamy w wydarzeniu o nazwie Zgoda na zmianę terminu zlotu!!!

Kluczowe jest wybranie w opcji "gadżet" zgoda lub jej brak.

Potwierdzeniem, że dobrze zrobiliśmy jest mail z kwotą 0 zł !!!

Zmiana terminu nie rodzi żadnych kosztów to jest tylko informacja dla mnie że możecie przyjechać.

 

Jest zielone światło na "nocny przyjazd", szczegóły dotyczące godziny będą podane później.

  • Lubię 4
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pablo12311 napisał:

Adam czy jest możliwość przyjazdu w piątek o 23:59 do poniedziałku dla osób, które miału termin od czwartku do niedzieli?

 

Wolałbym nie, gdyż wprowadzi mi to chaos w rezerwacjach.

W przypadku jednej czy dwóch osób nie ma problemu ale jak każdy zacznie sobie dowolnie przesuwać dni to nikt nad tym nie zapanuje a potem przy rozliczeniu z ośrodkiem może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Adamo said:

Robić rezerwację we środę.

 

Niektóre osoby potwierdzają mi w wydarzeniu środowym !!!

Potwierdzamy w wydarzeniu o nazwie Zgoda na zmianę terminu zlotu!!!

Kluczowe jest wybranie w opcji "gadżet" zgoda lub jej brak.

Potwierdzeniem, że dobrze zrobiliśmy jest mail z kwotą 0 zł !!!

....

Ja tak zrobiłem wczoraj i maila nie dostałem. Dzisiaj wyklikałem to jeszcze raz i jak się okazało samo wyrażenie zgody nie jest wystarczające. Potem jest jakiś przycisk z ostatecznym potwierdzeniem, ale ja go ni widziałem. Dopiero jak odklikałem, że nie chcę rezerwacji dla pozostałych osób, które mam na liście, to pokazał mi się tan guzik ostatecznego zatwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Adamo napisał:

Wolałbym nie, gdyż wprowadzi mi to chaos w rezerwacjach.

W przypadku jednej czy dwóch osób nie ma problemu ale jak każdy zacznie sobie dowolnie przesuwać dni to nikt nad tym nie zapanuje a potem przy rozliczeniu z ośrodkiem może być problem.

Czy mógłbyś uwzględnić w tym wyjątku moją osobę. Będę bardzo wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamo napisał:

Wolałbym nie, gdyż wprowadzi mi to chaos w rezerwacjach.

Adam, chaos masz zagwarantowany, bo już teraz jest sporo namieszane. Więc może nie warto walczyć z materią i elastycznie podejść do temat.

Osoby z opłaconą środą maja do wyboru, przyjazd w piątek i pozostanie do wtorku albo przyjazd w sobotę i pozostanie do środy. Więc może osobom z terminem od czwartku też dać możliwość przyjazdu w piątek i pozostanie do poniedziałku, albo przyjazd w sobotę i pozostanie do wtorku.

Jest to spore wyzwanie organizacyjne, ale sytuacja jest bardzo niestandardowa.

 

W każdym z przypadków osoby przyjeżdżające w piątek są w pewnym sensie do tyłu względem ośrodka. 

Osobiście godzę się na to i nie mam żadnych roszczeń.

 

 

Edytowane przez Piotr4d
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.