Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Astrobonq napisał:

To może zlotowa olimpiada? Triathlon, maraton, bieg na 10km, 5km, 400m, sztafeta 4x400m, 200m, 200m przez płotki, sztafeta 4x200m i w końcu 100m. Wszystko rzecz jasna z HEQ5 na plecach.

Dobra, kupię EQ3-2 i już powoli zacznę ćwiczyć na dach i z powrotem :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pav1007 napisał:

No pewnie - startujesz jak przyjedziesz na zlot a kończysz jak będziesz wyjeżdżał :-) Będziemy Ci kibicować i podawać zimne napoje :-)


Chyba się nie zrozumieliśmy, ja tylko zapodaję pomysł. Ewentualnie mogę stoper potrzymać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 21:17, Behlur_Olderys napisał:

Mam nadzieję, że nie będę żałował zaznaczenia podczas rezerwacji checkboxa "jadę pierwszy raz" :)

 

Domki nowicjuszy będą malowane na niebiesko w białe gwiazdki ... By każdy wiedział gdzie takowi siedzą ;)

Edytowane przez ax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ax napisał:

Domki nowicjuszy będą malowane na niebiesko w białe gwiazdki ... By każdy wiedział gdzie takowi siedzą ;)

Pasuje jakiś chrzest zrobić, może rzut Naglerem31 do celu albo bieg z 60tką Marcina na plecach.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się już rok temu czy się nie wybrać, ale w tym roku sobie raczej nie odpuszcze. Jestem totalnym laikiem, który tylko działa sobie na SWSA, którego wezmę ze sobą. Dla nauki, warsztatów i świetnych ludzi myślę, że warto.
 

Gorzej dla mnie kwestia transportu. Ktoś z zapisanych już będzie przejeżdżał przez okolice Piotrkowa Trybunalskiego/Łodzi i byłby chętny mnie zebrać?

 

Edytowane przez kruzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.