Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś z okolic śląska kto chciałby mnie zabrać do bagażnika? :laughing: Ew odebrać z polańczyka gdzie mogę dojechać, bo dalej chyba nic nie kursuje.

Edit: A jednak znalazłem fajne połączenie więc po temacie .

Zapisany.

Edytowane przez Patyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Henryk B. napisał:

Witam !

Ja dopiero chcę się wdrażać w temat Przychodzi mi na myśl, że dla mnie mogłoby to być wielce pouczające. Ale gdy oglądam fotki z poprzednich zlotów, zastanawiam się czy ja tam będę pasował - mam 66 lat ;-(. 

Najlepiej tylko, dla bezpieczeństwa, wcześniej się zaszczepić na COVID-a. Mam nadzieję że większość już wtedy będzie po szczepionce, ew. z przeciwciałami w inny sposób nabytymi.

  • Lubię 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Behlur_Olderys napisał:

Mam nadzieję że większość już wtedy będzie po szczepionce

Taaa... Jest gdzieś na necie taki kalkulator kolejkowo-szczepionkowy i wychodzi z niego, że np. ja będę się mógł zaszczepić w przyszłym roku. Jak dobrze pójdzie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Behlur_Olderys napisał:

Najlepiej tylko, dla bezpieczeństwa, wcześniej się zaszczepić na COVID-a. Mam nadzieję że większość już wtedy będzie po szczepionce, ew. z przeciwciałami w inny sposób nabytymi.

Trzeba zaprosić jedynie ludzi po 70 tce, medyków i nauczycieli :) Bedzie bezpiecznie :) 

  • Lubię 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Behlur_Olderys napisał:

Najlepiej tylko, dla bezpieczeństwa, wcześniej się zaszczepić na COVID-a. Mam nadzieję że większość już wtedy będzie po szczepionce, ew. z przeciwciałami w inny sposób nabytymi.

Ja jestem po przejściu covida.  Wiec przez vonajmniej pól roku mam przeciwciała. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Henryk B. napisał:

Witam !

Ja dopiero chcę się wdrażać w temat Przychodzi mi na myśl, że dla mnie mogłoby to być wielce pouczające. Ale gdy oglądam fotki z poprzednich zlotów, zastanawiam się czy ja tam będę pasował - mam 66 lat ;-(. 

Jakże to niewiele przy wieku wszechswiata w który chcemy tam zaglądać ;)

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Prośba do osób które zapisały się inicjałami.

Nie mogę przyjąć osób na zlot bez danych typu imię i nazwisko.

Każda osoba na zlocie musi być identyfikowalna ze względu na wymogi ośrodka.

Więc proszę o poprawienie bo inaczej będę musiał skasować rezerwację.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w Bieszczadach. Niebo klasy 2 też warte zobaczenia. 800km i 10h za kółkiem: Da radę! Wkupne dla ekipy z domku 6 tez zabiorę (obowiązek żółtodzioba). Do zobaczenia. Liczę na udaną zabawę i czyste niebo.

P.S. potopie Was w wódzie jak będziecie chrapać!

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.