Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Darek_B napisał:

Myślę że w domku nr 6 należy wszystko co ma krawędzie wymontować i ściany obłożyć miękkimi materiałami. Dla Waszego dobra. :hysterical:

 

Darek przepraszam , ja też w tym domku mieszkam!?... ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 21:12, Darek_B napisał:

Yyy eee, królu Złoty ale to nie ja pisałem, ktoś mi się włamał na konto. :)

 

Potwierdzam, że taki incydent miał miejsce. Na szczęście, haker działający na szkodę Darka, już został usunięty i poddany surowej karze :whip:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paether napisał:

 

Potwierdzam, że taki incydent miał miejsce. Na szczęście, haker działający na szkodę Darka, już został usunięty i poddany surowej karze :whip:

 

 

Tenże haker skradł całkiem tożsamość Darka.

Tak było. Pamiętam jak dziś...

 

image.png.44ca200eaea9c16189694c0acd3dda04.png

  • Lubię 1
  • Kocham 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, roberciu napisał:

 

 

Tenże haker skradł całkiem tożsamość Darka.

Tak było. Pamiętam jak dziś...

 

image.png.44ca200eaea9c16189694c0acd3dda04.png

 

To były czasy... Gdy ludzie na dźwięk nazwy "Synta" dostawali rumieńców. Synta była tak dobra, że nawet naklejano napis "Synta" na teleskopy, aby podkreślić, że to jest moc, a nie tylko masowa fabryka przeciętnego sprzętu z Chin...
Kiedyś to były czasy... teraz nie ma już czasów... ASA to za mało...
;D
A modelka bardzo ładna. Znam ją... Choć czas nas nie oszczędza, oj nie oszczędza...

P.S: Mam przerąbane, nie? :D

  • Lubię 1
  • Kocham 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, don Pedro napisał:

Trzeba wbijać! 5 III 2020 wysyłają mie na 1 szczepienie. :)

Czyli na zlocie będziesz po szóstej dawce.

My też Ci zrobimy swoją wakcynę, ale jeszcze lepiej jak dobrychemik coś uwarzy.:pijacy:

 

8 godzin temu, panasmaras napisał:

I tak będzie w kolejce za mną

Aż tak bardzo nie chcesz smakować oscypka-WX za 9 tygodni? 

 

Tobie też chakier włamał się na konto? :)

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups! coś się własnie przelało! :)

12 minut temu, Marcin_G napisał:

5 III 2020?

Gratulacje za podróże w czasie!

No coż  Kurta Gödla się juz raczej nie zapytam jak to z tymi petlami czasopodobnymi jest.  a ktos mi zwędził mokje cylindry Tpilera. https://pl.wikipedia.org/wiki/Frank_J._Tipler

Mósiałbym, tez uważac na Zasade Samospójnosci Nowikowa. 

Cóż zrobie to 5 III 2021. :)

 

 

http://www.lorentz.leidenuniv.nl/history/stockum/Proc_R_Soc_Edinb_57_135_1937.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Darek_B napisał:

Czyli na zlocie będziesz po szóstej dawce.

My też Ci zrobimy swoją wakcynę, ale jeszcze lepiej jak dobrychemik coś uwarzy.:pijacy:

 

 

Ja jutro idę na szczepienie.

A propos warzenia: jak będą chętni to zrobię wieczorną, nieoficjalną prelekcję jak warzyć, by nie oślepnąć ;)

 

1 godzinę temu, Marcin_G napisał:

Panie i Panowie

Jestem po wstępnych ustaleniach, z których wynika, że 

 

NIKON  oficjalnie (za sprawą mojej osoby) będzie partnerem zlotu.

 

 

A nie dałoby się zorganizować jeszcze Canona? :(

 

  • Dziękuję 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja w kwestii techniczno-formalnej - przeglądarka mi zgłasza, że połączenie ze stroną astrozloty.pl nie jest bezpieczne. Chciałem się zarejestrować na zlot, ale w czasie rejestracji podajemy imię i nazwisko oraz nr PESEL - nie chciałbym ryzykować, że gdzieś te dane przypadkowo wyciekną... Może to pikuś, a może nie, nie znam się - ale wolę dać znać, i dopytać co i jak :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Piotr K. napisał:

Hej, ja w kwestii techniczno-formalnej - przeglądarka mi zgłasza, że połączenie ze stroną astrozloty.pl nie jest bezpieczne. Chciałem się zarejestrować na zlot, ale w czasie rejestracji podajemy imię i nazwisko oraz nr PESEL - nie chciałbym ryzykować, że gdzieś te dane przypadkowo wyciekną... Może to pikuś, a może nie, nie znam się - ale wolę dać znać, i dopytać co i jak :)

 

U mnie jest ok.

Może przeglądarka ostrzega Cię nie tyle przed stroną Zjazdu, ale przed nim samym? Analizuje już zapisane towarzystwo i wyciąga jedyny możliwy wniosek: bezpiecznie nie będzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Piotr K. said:

Hej, ja w kwestii techniczno-formalnej - przeglądarka mi zgłasza, że połączenie ze stroną astrozloty.pl nie jest bezpieczne. Chciałem się zarejestrować na zlot, ale w czasie rejestracji podajemy imię i nazwisko oraz nr PESEL - nie chciałbym ryzykować, że gdzieś te dane przypadkowo wyciekną... Może to pikuś, a może nie, nie znam się - ale wolę dać znać, i dopytać co i jak :)

Zgadza się, zloty są niebezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.