Skocz do zawartości
  • 0

Części zamienne do HEQ5


ufobb

Pytanie

Witam.

Korzystając z okazji pisania pierwszego posta na tym forum, chciałbym przywitać szanowne grono ;).

 

Ale do rzeczy. Jakiś czas temu zakupiłem montaż HEQ5 - pro. Postanowiłem doprowadzić go do przyzwoitego stanu, na pierwszy strzał zostały wymienione wszystkie łożyska na SKF. Oczywiscie wszystko przy okazji zostało wyczyszczone  i nasmarowane nowym smarem. Luzy zostały ustawione, wygląda na to, że cała operacja zakończyła się sukcesem. Jest jednak jedna rzecz która mnie martwi... Mocowanie jednego z silników krokowych jest ukruszone (chodzi o miejsce na śrubę w narożniku tegoż mocowania). Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć ten element ale jak na razie nie udało mi się tego dorwać. Może ktoś z Was nakierował by mnie gdzie tego szukać?

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
20 godzin temu, kiniu-13 napisał:

Samej płytki do mocowania silnika to raczej nie kupisz. Możesz zapytać tutaj. Może by Ci dorobił. Wstaw zdjęcie jak wygląda to ukruszenie, może dałoby się dorobic brakujący fragment poxipol'em do metalu.

 

Mam wrażenie, że to jakiś stop aluminium, nie wiem czy poxipol jest w stanie się do niego "przyczepić". wrzucam fotki uszkodzenia.

 

1p.jpg

2p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, sidiouss napisał:

Łee, daj ciut szerszą podkładkę, przykręć śrubę i olej temat ;)

No właśnie tak zrobiłem (do zdjęcia w/w śruba z poszerzoną podkładką zostala odkręcona), jednak przy dokręcaniu śrubka zaczyna się lekko wyginać. Pozatym kurcze drażni mnie to ;), sami wiecie jak jest. Niby wszystko jest wymienione, działa ale ten kamyczek w bucie gniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, ufobb napisał:

No właśnie tak zrobiłem (do zdjęcia w/w śruba z poszerzoną podkładką zostala odkręcona), jednak przy dokręcaniu śrubka zaczyna się lekko wyginać. Pozatym kurcze drażni mnie to ;), sami wiecie jak jest. Niby wszystko jest wymienione, działa ale ten kamyczek w bucie gniecie.

Jeśli masz ten element co się ukruszyl to daj go na kropelkę i potem skręć go na nowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.