Skocz do zawartości

Zlot a epidemia


kjacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Minęło dwa tygodnie. Są jakieś nowe informacje w sprawie zlotu? Może ktoś dzwonił do sanepidu?

Mnie ten wirus też nie odpowiada, nawet jak jest zmyślony, bo mam 65 lat i zablokowaną służbę zdrowia, z czym dwa tygodnie temu nie było jeszcze tak dramatycznie. Wszyscy "Oni" grają z nami w kulki? Jutro (25 marca) premier pogra sobie jeszcze bardziej w te kulki. Będzie okazja wylać trochę gnoju, może nie tutaj bo są lepsze portale do obrzucania krowimi plackami wszystkich "głupków", którzy w całej Europie nie potrafią sobie palcem do tyłka trafić i w poprzek robią obywatelom, bo mają uciechę pobawić się w głupiego Jasia:firefire:

Pozdrawiam

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siać popeliny, każdy zrobi jak uważa. Czekałem na rozwój sytuacji.
Ja nie chorowałem i jeszcze się nie szczepiłem, co sprawia że nie mam kompletnie żadnej ochrony. Chyba nie jest to najlepszy czas dla mnie :( :( :( Bardzo bym chciał jechać na zlot, ale wolę poczekać na kolejną okazję gdzie to będę już po szczepieniu, tak jak znaczna część z was. Może do całej sytuacji podchodzę jak detektyw Monk który miał fobie odnośnie zarazków na zewnątrz, no ale może właśnie dzięki temu jeszcze nie chorowałem. 

Może będą zakazy na maj, może ich nie będzie. Nie przejmuje się tym kompletnie, tylko analizuje co się dzieje i jak się ma do tego moja nieszczepiona osoba :)

Trzymajcie się w zdrowiu i do zobaczenia następnym razem.

  • Lubię 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że za rok będzie już lepiej i że już w normalnych warunkach będzie można się spotkać.

W końcu zabiorę ze sobą mojego SWSA i rozwalę system :P Bardzo jestem ciekaw tego jak mój zestaw spisze się pod ciemnym niebem - ale nie tą razom :)

Ten rok odpuszczam sobie - choć ja już po szczepieniu (póki co pierwszą dawką Astry, druga w maju).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo chciałbym się ruszyć na zlot i zobaczyć jak to jest. Myślę jednak, że w obecnej sytuacji byłoby najlepiej nie czekać do ostatniej chwili, tylko już teraz podjąć decyzję o przesunięciu zlotu o co najmniej miesiąc. Nie widzę szans, by za nieco ponad miesiąc sytuacja aż tak się zmieniła, że bez narażania się z jednej strony na zachorowanie, a z drugiej na reperkusje prawne, można było sobie spokojnie brać udział w takim wydarzeniu jak astrozlot.

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dobrychemik napisał:

Osobiście bardzo chciałbym się ruszyć na zlot i zobaczyć jak to jest. Myślę jednak, że w obecnej sytuacji byłoby najlepiej nie czekać do ostatniej chwili, tylko już teraz podjąć decyzję o przesunięciu zlotu o co najmniej miesiąc

 

w czerwcu to można zorganizować zlot w centrum Warszawy. Nie ma potrzeby jechać na jakieś zadupie bo i tak nie ma wtedy nocy astronomicznej

 

też chętnie wybrałbym się na zlot bo nie byłem już prawie 10 lat. Zobaczyć znajome gęby i poznać nowe ... jednak sytuacja epidemiczna jak dla mnie przesądza sprawę. Może za rok będzie lepiej :friends:

 

pozdrawiam

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotrkusiu napisał:

Franz, zawsze możesz się zapisać jako wolontariusz do pomocy przy covid19. Będziesz wtedy niejako przy korycie medycznym więc załatwisz sobie dojście do lekarza, szczepionkę jeśli chcesz i zawrzesz ciekawe znajomości oraz pomożesz wielu ludziom.

Przeżyłem trochę bez Twoich rad i poradzę sobie dalej. Jak jesteś krytyczny i wszystko wiesz lepiej to nikt Ci nie przeszkodzi w rozsiewaniu zarazy bo jest tylko prośba o zachowanie rozsądku. Nie ma zakazu wychodzenia z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paether napisał:

W tym wątku tylko informacje i pytania bezpośrednio związane z kwestią organizacji najbliższego zlotu!

 

Od tego był ten wątek chyba :)

 

Wątek Zlot a epidemia z założenia miał być do dyskusji właśnie o zlocie w czasie epidemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OnlyAfc napisał:

Wątek Zlot a epidemia z założenia miał być do dyskusji właśnie o zlocie w czasie epidemii.

 

Problem w tym, że wątek zmierza w kierunku zupełnie oderwanym od kwestii zlotu. Poczytaj ostatnie wpisy. Jeden wpis od pewnego frustrata, który nie tak dawno temu zarządał usunięcia konta, ale chyba się stęsknił za prowokacjami już ukryłem. Nie mogę pozwolić, żeby i ten temat przerodził się w kolejną gównoburzę jak pamiętny temat epidemiczny ;) 

Wszyscy jesteśmy zmęczeni obecną sytuacją. Rozumiem frustracje, żal, zniechęcienie. Też czasem wydaje mi się, że wiem najlepiej o co chodzi a inni są naiwni, też miałbym ochotę cisnąć obelgami w każdym kierunku, który nawet trochę wydaje mi się odpowiedzialny za to wszystko.

 

Ale proszę, nie tutaj. Po co nam to?

 

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, trouvere napisał:

Przyznam szczerze, że kompletnie tego tekstu nie rozumiem.

W takim razie tłumaczę. 

Można mieć sporo nienadających się do publikacji w internetach myśli na temat obecnej rzeczywistości i (uwaga!) zatrzymać to wszystko dla siebie ;)

Da się i polecam.

 

A wracając do kwestii zlotu...i tak macie lepiej ode mnie :D Taki zlot mógłby mnie kosztować rownowartość kilkudziesięciu zlotów ;)

 

https://www.radiozet.pl/Podroze/Anglia.-Ponad-26-tys.-zl-kary-za-zagraniczny-wyjazd-Wladze-chca-zaostrzyc-przepisy

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% i dlatego właśnie podejmijmy chociaż próbę zachowania tego miejsca od tego typu treści ;) 

Pewnie, że czasem puszczają emocje i tego nie unikniemy, ale można próbować to ograniczać zanim dojdzie do "eskalacji" :) Dlatego napisałem wcześniej ten tekst z prośbą ;)

 

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.