Skocz do zawartości

Achromat Pentaflex 80/400 - 240 zł


Przemek 1976

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

Wystawiam na sprzedaż achromat Pentaflex F 5. Ogniskowa 400 mm, średnica 80 mm. Jest to klon Sky-Watchera 80/400 taki jak ten: https://deltaoptical.pl/tuba-optyczna-sky-watcher-bk-80-400-ota. Teleskop kupiłem w teleskopy.pl w 2017 roku. Teleskop jest zadbany, bez otarć oraz wgnieceń. Mechanicznie i wizualnie - perfekt. Służył mi jako guider w zestawie astrofoto. Wieszałem go na tubie Sky Watcher 150/750 ( która właśnie trafiła do nowego Właściciela...:). Nie ingerowałem  w optykę teleskopu. Soczewki nie były nigdy myte.  Przyznam szczerze że jestem bardzo zadowolony z tego teleskopu.  Powodem sprzedaży jest całkowita zmiana setupu astrofotograficznego. 

Do Tuby dorzucam przedłużkę wykonaną w Astrokraku. Jest ona niezbędna aby moja kamerka ( ASI 174 MM ) ostrzyła na gwiazdach. Posiadam oryginalne kartony, więc wysyłka jest jak najbardziej możliwa.

W zestawie sprzedażowym znajduje się:

- Tuba

- Obejmy

- Płytka montażowa Multi Plate

- Przedłużka pod kamerkę

CENA SPRZEDAŻY -240 zł

PRZESYŁKA - około 30 złotych ( myślę że tyle, dawno niczego nie wysyłałem ). Oczywiście koszt przesyłki będzie rzeczywisty z poniesionym. Jeżeli będzie nadpłata to zwrócę Kupującemu różnicę przelewem na konto.

 

Pozdrawiam

Przemek Bajsarowicz

Pentaflex_20210322_112005.jpg

Pentaflex_20210322_112022.jpg

Pentaflex_20210322_114811.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.