Skocz do zawartości

transport z Warszawy na zlot


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz wiele osob pyta sie o transport ze stolycy do Roztok na zlot. To postanowilem zal. ten watek. Jak sie bedziemy dogadywac tylko via PW to sie chyba do konca nie dogadamy.

 

Dodawajcie tu swoje propozycje transportowe. Przez pare dni bedzie ten watek wygladal jak smietnik, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby go po zlocie usunac.

 

Ja zabieram ze soba Astre kombi, dziecko i newtona. Zdeklarowalem Pitterowi, ze zabiore go z Tarnowa, ale nie mam od niego sygnalów zycia, wiec nie wiem czy mam mu rezerwowac miescowke w samochodzie. Rozmawialem wstepnie takze z bartolinim, ze moge go ze soba zabrac. Tak wiec jezeli Pitter potwierdzi chec zalapania sie w Tarnowie to mam komplet. Jezeli nie, to sprawa wyglada tak

 

Opcja I

 

Astra Hansa:

 

Hans + dziecko+bartolini+newton+szpargaly.

 

Da rade wcisnac kogos z malym sprzetem, lub moge przechwycic do kufra jakis tubus.

 

Opcja II

 

Astra Hansa:

 

Hans + dziecko+bartolini+Pitter+newton+szpargaly+sprzet Pittera.

 

Da rade wcisnac tylko maly sprzet powierzony do transportu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam takie pytanie....czy mialby ktos dwa miejsca wolne zeby zabrac mnie z dziewczyna z Przeworska (37km na wschod od Rzeszowa). Ewentualnie moglibysmy podjechac do Rzeszowa i z tamtad zabrac sie z jakims dobrodusznym czlowiekiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechał sam samochodem z Warszawy i więc mogę kogoś zabrać, ponieważ będę jechał przez Rzeszów również mogę tam zrobić przystanek. Wyjeżdżając z Warszawy dałbym Ci znać mniej więcej o której godzinie byłbym w Rzeszowie i musiałbyś tam podjechać z dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w składzie 2 osobowym z Gliwic przez Tarnów, Pilzno, Jasło, Krosno, Sanok. Będę miał trochę żelastwa, szkła, ale jedna osoba bez teleskopu, z drobnym sprzętem się zmieści. Jak ktoś potrzebuje transportu, piszcie. Jadę w czwartek w samo południe . :pistols: (był taki western :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę być w robocie we czwartek, wyjeżdzam więc dopiero w piątek koło południa, będę miał wolne miejscówki i sporo miejsca w bagażniku, jeśli ktoś też wyrusza z opóźnieniem to może się ze mną zabrać z Warszawy albo po drodze w Bieszczady

 

pozdrawiam

 

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim jadącym przez Tarnów polecam trasę nie przez Krosno i Sanok, ale Żmigród, Duklę, Tylawę i Komańczę. Jest tyle samo km, ale dużo puściej no i zupełnie inne "klimaty". Z Tarnowa do Żmigrodu można dojechać albo przez Gorlice, albo Biecz, albo Jasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pitter znalazl transport z Tarnowa, wiec jade w skladzie:

 

Hans + dziecko+bartolini+newton+szpargaly.

 

Postaram sie ruszyc jak najwczesnej (zobaczy o ktorej Bartolini jest w stanie ustac na nogach :) ) W zwiazku z tym. Moge przechwycic czyjs sprzet do kufra, jak jest taka potrzeba. W krytycznej syt. moge kogos zabrac na trasie. Ale wtedy bedzie ciasno i zaden dodatkowy sprzet nie wchodzi juz w gre.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim jadącym przez Tarnów polecam trasę nie przez Krosno i Sanok, ale Żmigród, Duklę, Tylawę i Komańczę. Jest tyle samo km, ale dużo puściej no i zupełnie inne "klimaty".  Z Tarnowa do Żmigrodu można dojechać albo przez Gorlice, albo Biecz, albo Jasło.

Potwierdzam na tych drogach mie na duzoego ruchu.

Ja jade z Miejsca piastowego przez Rymanow, Krolik Polski, Szklary , Moszczaniec, Konancza, Cisna :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.