Skocz do zawartości

Meteoryt


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcialbym zrobic profanacje jakiegos meteorytu i sprezentowac go slubnej po przerobieniu na jakas bizuterie. Nie jestem bogaty, ale na jakis drobny, ladny fragment chyba mnie stac. Oferty prosze na PW. I ostrzegam. Jezeli ktos jest do takiego kamyczka przywiazany emocjonalie i chcialby go "oddac w dobre rece" (sprzedac) to moje nie beda dobre. Kamyk pojdzie do jubilera.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Co do mozliwosci kupienia meteorytow roznej klasy budowy,wielkosci i skladu chemicznego ,ktore mozna wykorzystac w jubilerstwie to podaje linka do osoby,ktora handluje meteorytami :emial marcin@polandmet.com lub tel .GSM 607535195 .Marcin Cimała 43-445 Dziegielów ul.Targoniny 30 .Posiada bardzo duzy wybor meteorytow,rowniez za nieduze pieniadze.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans,

w kiosku w Muzeum Geologicznym (W-wa, róg Rakowieckiej i chyba Wiśniowej) mają zwykle do sprzedania parę kawałków. I wielki plus - można przed zakupem wziąć do łapki i powąchać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans,

w kiosku w Muzeum Geologicznym (W-wa, róg Rakowieckiej i chyba Wiśniowej) mają zwykle do sprzedania parę kawałków. I wielki plus - można przed zakupem wziąć do łapki i powąchać.

Pozdrawiam

 

"Czuje" w tej informacji haczyk... Czy mam rozumiec, ze niektore smierdza? <_<

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chcialbym zrobic profanacje jakiegos meteorytu i sprezentowac go slubnej po przerobieniu na jakas bizuterie... Kamyk pojdzie do jubilera.

 

I jak sie udaly lowy? Marcin odpowiedzial?

A tak w ogole to jakiego meteorytu szukales? Zelazo, kamien czy drozsza mieszanaka?

Pochwal sie bo sam jestem ciekaw... ja swojej tez kupilem i jest calkiem zadowolona... to taka gwiazdka z nieba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj rano doszlo :)

 

Class: H5

Name: GAO-GUENIE

 

Pozdrawiam - ogloszenie nieaktualne.

 

Fajny, nie mniej jednak polecam tez fadne i tanie Sikhote Aliny kupowane prosto od Rosjan. Mozna z orientowanego kilkugramowego okaziku zrobic ciekawy wisior :-)

choc niektorzy twierdza, ze to profanacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.