Skocz do zawartości

Uniwersał 200/1000 Super Szukacz Komet


Jarek76

Rekomendowane odpowiedzi

Promil no i widzisz, szkoda że rysunku nie dałem wtedy, Mnie troszkę o co innego chodziło z tymi dziurami.

 

Konkretnie o to by nie robić jednej dziury 5cm w centrum, tylko cały szereg do okoła, tak jak to miał chyba Hamal. Dookoła znaczy że tworzących pierścień, zestaw np. trzech dziur po 3-4 cm położonych nie całkiem na obrzeżach. Albo zrobić poprostu jedną wielką dziurę na środku; takiej średnicy jak ta w spodzie.

 

Ech jednak muszę nastepnym razem uważać co piszę i rysować swoje idee. Może będzie lepiej jak się trochę ograniczę w wypowiedziach na forum. :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie czuje abym cos spaprał,wrecz przeciwnie :D

Nie mam do Ciebie pretensji za zly rysunek :Beer: ,mocowanie jest w/g mojego pomyslu i z tego bardzo sie ciesze.Pozatym zrobic otworek na srodku to NO Problem ,wiec za jakis czas zabieram sie do wiercenia a te 9 otworkow na brzegach to beda SATELITKI :lol: .Waże ze lustro dobrze sie trzyma i lekko moge nim krecic do okola -bo o to chyba chodzi!A co najwazniejsze stracil na wadze 1,5 kg :szczerbaty:B) Jeszcze tylko cooler podlacze i jest OK.

Edytowane przez promil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.