Skocz do zawartości

Sprzedam okulary TeleVue (dwie perełki)


kjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Wyprzedaję klejnoty rodowe i białe kruki :flirt:

 

TeleVue Panotpic 41mm, 68 stopni, ER 27 mm, 2".

TV Panoptic 41mm - jest chyba jedynym okularem, który może konkurować z tym szkiełkiem jest okular PENTAX XW 40mm. Korekcja własna i klarowność obrazu jest lepsza niż w szkiełkach innych firm. Dwie oryginalne zaślepeki. 

1820zł z wysyłką paczkomatem. 

 

TeleVue Wide Field 32mm, ok 65 stopni 2", japońska optyka, jakość nieco lepsza od SMC Pentaxa XW 30mm! Nie wierzyłem, póki sam nie sprawdziłem. 

Świetne szkło z szerokim polem i bardzo dobrą korekcją oraz krystalicznym obrazem jak to z TV. Pole własne jest rzędu Panopticia 35mm. Okular o klasę lepszy w generowanych obrazach od okularów MEADE SWA, Maxwision SWA, ES 68 itp. W zasadzie od wszystkich znanych mi okularów o podobnych ogniskowych. Porządne szkło z bardzo dobrze dobranymi powłokami generujące piękne i czyste obrazy nocnego nieba. Są zaślepki w tym jedna silikonowa TV na górę, która nie twardnieje na mrozie.  970zł z wysyłką. 

314202114114.jpg

314202114225.jpg

314202114249.jpg

314202114315.jpg

314202114356.jpg

314202114424.jpg

314202114438.jpg

Edytowane przez kjacek
Literówka
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pathfinder napisał:

TV Wide Fieldy to świetnie szkła - mam wszystkie ogniskowe tej serii i polecam gorąco każdemu kto się waha.

Przestali je produkować ponad 20 lat temu więc druga taka okazja może się już nie trafić ;) 

 

Ogłoszenie dotyczy modelu "wild field" czy "wide field"? Pierwsza opcja bardziej przemawia do wyobraźni :)

 

  • Dziękuję 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.