Skocz do zawartości

Wreszcie umyłem zwierciadło- kilka spostrzeżeń


Herbert West

Rekomendowane odpowiedzi

To ja, podczas wykonywania w/w czynności, jeżeli ktoś chce foty.

lotion-in-basket.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Rosso said:

Gdzie te spostrzeżenia? Bo to w sumie tylko relacja :D

 

Spostrzegłem, że stało się czystsze niż było :-)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja rozumiem , narcyzm jest chorobą i oglądnie się w lustrze jest normą  ale pod prysznicem i w powiększeniu to chyba  tu potrzebny jest  psychiatra ."

 

Lubię mój sprzęt, co w tym złego?

 

Chyba lepiej sobie pójdę stąd zanim jakiś admin wyśle mnie na wakacje :-)

Edytowane przez Herbert West
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, dyspa said:

A ten płyn nabłyszczający do zmywarek to po co? Substytut nowej powłoki odbijającej:)

 

To jest detergent bez dodatków w rodzaju lanoliny czy innych substancji dla skóry. I nie pozostawia, z zasady, zacieków.

Podejrzewałem, że będzie dobry do mycia zwierciadeł i faktycznie jest znakomity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Herbert West napisał:

"Ja rozumiem , narcyzm jest chorobą i oglądnie się w lustrze jest normą  ale pod prysznicem i w powiększeniu to chyba  tu potrzebny jest  psychiatra ."

 

Lubię mój sprzęt, co w tym złego?

 

Chyba lepiej sobie pójdę stąd zanim jakiś admin wyśle mnie na wakacje :-)

Ja też lubię swój sprzęt i  mam go za dużo ale coś mnie korci aby coś kupić . I muszę się też wybrać do psychiatry bo stwierdzam ,że jestem uzależniony od oglądania nieba. :laughbounce2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Pablito said:

 

Aż się boję zapytać z czego masz pokrowiec na tubę :)

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, _Spirit_ said:

Gdzieś w poradniku czytałem że nie zaleca się ruchów okrężnych ale od centrum LG do krawędzi. Coś pisali o powłokach ...

 

Ups! Teraz muszę je jeszcze raz wyjąć i umyć we właściwy sposób ;-)

 

A na serio. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Spodziewałem się najgorszego ale wyszło dobrze. Bardzo dokładnie oglądałem lustro i nie zauważyłem nic niepokojącego. Spodziewam się konieczności wymiany powłok za jakiś czas, nawet jestem po słowie z firmą PEVIN, ale na razie nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Spirit_ napisał:

Gdzieś w poradniku czytałem że nie zaleca się ruchów okrężnych ale od centrum LG do krawędzi. Coś pisali o powłokach ...

 

A nie mylisz luster z płytami CD/DVD? W przypadku płyt było istotne, by nie rysować wzdłuż ścieżek.

Edytowane przez dobrychemik
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, dobrychemik said:

 

A mylisz luster z płytami CD/DVD? W przypadku płyt było istotne, by nie rysować wzdłuż ścieżek.

 

A to nie jedno i to samo?? Mnie najlepsze zdjęcia wychodzą jak włożę w celę zwierciadła CD z soundtrackiem z Gwiezdnych Wojen (tych starych a nie nowego g....).

 

Apropos rysowania, to mycie polegało na położeniu wacika bawełnianego na mokrym lustrze i przeciąganiu go po nim za róg- nie przyciskałem go nawet lekko. Wątpię czy wacik byłby w stanie cokolwiek zarysować "własnym ciężarem".

 

Edytowane przez Herbert West
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.