Skocz do zawartości
  • 0

Jak usunąć konto?


Igor Wierzbowski

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
34 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Usuwanie troszkę bez sensu. Lepiej już je zostawić bo z czasem chwilowa złość tudzież foch na userów przeminie i znów będziesz chciał lurkować topiki na forum ;)

I z tym  tu się zgadzam całkowicie ,trzeba skoczyć na zaplecze  pieczary  nerwy zostawić w szafie bo z czasem nawet bigos się przeje.:flirt:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
46 minut temu, Charon_X napisał:

Też własnie zwątpiłem w pisanie tutaj, bo nie sądziłem, że jest taka cenzura :( .

 

Ciekawe... Daj jakiś konkret, przykład cenzury. Może mnie też coś wycinają, a ja o tym nawet nie wiem? :sleepy:;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
49 minut temu, Charon_X napisał:

Też własnie zwątpiłem w pisanie tutaj, bo nie sądziłem, że jest taka cenzura :( .

 

Przykro mi, ale komentowanie cen w wątkach giełdowych nigdy nie było mile widziane ;) Jestem zdziwiony, że Ty jesteś zdziwiony.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może drapię się nie po swoich j**ach ale uważam, że komentowanie cen publicznie w wątkach jest co najmniej nie na miejscu zważywszy, że wartość towaru (nie cena) jest różna dla różnych. Od tego jest priv, żeby komuś zasygnalizować własne niezadowolenie ;) , jeśli ktoś koniecznie musi to z siebie wydusić. Ale władze forum powinny taki punkt umieścić w regulaminie forum o niekomentowaniu, żeby nie było potem posądzeń.

 

Edytowane przez alinoe
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, diver napisał:

 

Ciekawe... Daj jakiś konkret, przykład cenzury. Może mnie też coś wycinają, a ja o tym nawet nie wiem? :sleepy:;)

kolega charon skomentował cenę mojego ts65q którego właśnie wystawiłem na giełdzie. Moderacja (wnioskuje ze podziękowania dla @Paether) z tego co widze usunęła jego komentarz bez mojego zgłoszenia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, orlen napisał:

kolega charon skomentował cenę mojego ts65q którego właśnie wystawiłem na giełdzie. Moderacja (wnioskuje ze podziękowania dla @Paether) z tego co widze usunęła jego komentarz bez mojego zgłoszenia.

 

Tak czysto informacyjnie:

- nie ja ukryłem komentarz z tamtego wątku, ale zgadzam się w 100% z takim działaniem,

- było zgłoszenie od kogoś innego ;)

 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, Paether napisał:

 

Przykro mi, ale komentowanie cen w wątkach giełdowych nigdy nie było mile widziane ;) Jestem zdziwiony, że Ty jesteś zdziwiony.

 

Dużo bardziej mnie zdziwiło, jak mi wyskoczył czerwony komunikat na pół ekranu, sugerujacy, że jakieś straszne przestępstwo popełniłem. Byłem świecie przekonany, że to pomyłka, bo przecież nic zdrożnego nie pisałem, żeby się kwalifikowało do ostrzeżenia. Skoro macie taką zasędę to wystarczyło normalnie napisać PW, że mam się nie wpier***ać  w bazar jak nie kupuję i  też bym zrozumiał. Nie muszę dostawać cięgów, że nie znam wszystkich regulaminów na pamięć. 

 

8 godzin temu, alinoe napisał:

Może drapię się nie po swoich j**ach ale uważam, że komentowanie cen publicznie w wątkach jest co najmniej nie na miejscu zważywszy, że wartość towaru (nie cena) jest różna dla różnych. Od tego jest priv, żeby komuś zasygnalizować własne niezadowolenie ;) , jeśli ktoś koniecznie musi to z siebie wydusić. Ale władze forum powinny taki punkt umieścić w regulaminie forum o niekomentowaniu, żeby nie było potem posądzeń.

 

 

A jeżeli ktoś da wyższą cenę niż sklepowa ? Było raz na sąsiednim forum, że ktoś wystawił okulary po wyższej cenie niż były w ofertach sklepowych, a cenę tłumaczył - że tych okularów nie ma obecnie w sprzedaży. Była też np. próba sprzedaży lornetki topowej marki, która okazała się podróbką. Czasem lepiej jak ludzie zauważają takie rzeczy, aby się nikt nie naciął. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, Charon_X napisał:

A jeżeli ktoś da wyższą cenę niż sklepowa ? Było raz na sąsiednim forum, że ktoś wystawił okulary po wyższej cenie niż były w ofertach sklepowych, a cenę tłumaczył - że tych okularów nie ma obecnie w sprzedaży.

 

To byłem ja! Strasznie mnie sponiewierano, że sprzedaję za drogo. Ale wcale nie było to powyżej cen sklepowych, bo okularu nie ma i wtedy nie było w jakimkolwiek sklepie. Było powyżej oczekiwań chcących kupić, a wystarczy, by człowieka zgnoić.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Charon_X napisał:

A jeżeli ktoś da wyższą cenę niż sklepowa ? Było raz na sąsiednim forum, że ktoś wystawił okulary po wyższej cenie niż były w ofertach sklepowych, a cenę tłumaczył - że tych okularów nie ma obecnie w sprzedaży.

To popatrz na rynek kart graficznych. Z powodu braku dostępności w sklepach, na portalach sprzedaje je się za cenę 2-3x wyższą niż "normalna". Tak działa wolny rynek, niestety.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.