Jump to content
  • 0

Jak usunąć konto?

Question

Recommended Posts

• 0
1 godzinę temu, Igor Wierzbowski napisał:

Jak usunąc konto na astropolis?

Przemyśl dobrze sprawę (usunięcia nie da się cofnąć) i zastosuj się do instrukcji, jaką zaproponował @Darek_B;)

• 0
18 minut temu, piotrkusiu napisał:

O! To ja też chcę. Dwa razy!

Zgłoś się do domku nr ... i tak wszyscy wiedzą. :)

• Haha 1
  • 0

Usuwanie troszkę bez sensu. Lepiej już je zostawić bo z czasem chwilowa złość tudzież foch na userów przeminie i znów będziesz chciał lurkować topiki na forum ;)

• Like 4
  • 0
34 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Usuwanie troszkę bez sensu. Lepiej już je zostawić bo z czasem chwilowa złość tudzież foch na userów przeminie i znów będziesz chciał lurkować topiki na forum ;)

I z tym  tu się zgadzam całkowicie ,trzeba skoczyć na zaplecze  pieczary  nerwy zostawić w szafie bo z czasem nawet bigos się przeje.:flirt:

• Like 1
  • 0

W internecie nic nie ginie, już zawsze będziesz na astropolis, do czasu aż wyparują wszystkie czarne dziury :D

• Like 3
  • 0
6 godzin temu, Igor Wierzbowski napisał:

Jak usunąc konto na astropolis?

Może napisz o przyczynach decyzji. Też własnie zwątpiłem w pisanie tutaj, bo nie sądziłem, że jest taka cenzura :( .

• Like 1
  • 0
46 minut temu, Charon_X napisał:

Też własnie zwątpiłem w pisanie tutaj, bo nie sądziłem, że jest taka cenzura :( .

Ciekawe... Daj jakiś konkret, przykład cenzury. Może mnie też coś wycinają, a ja o tym nawet nie wiem? :sleepy:;)

• Haha 1
  • 0
49 minut temu, Charon_X napisał:

Też własnie zwątpiłem w pisanie tutaj, bo nie sądziłem, że jest taka cenzura :( .

Przykro mi, ale komentowanie cen w wątkach giełdowych nigdy nie było mile widziane ;) Jestem zdziwiony, że Ty jesteś zdziwiony.

• Like 2
  • 0
Posted (edited)

Może drapię się nie po swoich j**ach ale uważam, że komentowanie cen publicznie w wątkach jest co najmniej nie na miejscu zważywszy, że wartość towaru (nie cena) jest różna dla różnych. Od tego jest priv, żeby komuś zasygnalizować własne niezadowolenie ;) , jeśli ktoś koniecznie musi to z siebie wydusić. Ale władze forum powinny taki punkt umieścić w regulaminie forum o niekomentowaniu, żeby nie było potem posądzeń.

Edited by alinoe
  • Like 2
  • 0

A to i mi się kiedyś zdarzyło skomentować cenę w wątku, przyznaje się bez bicia :P

Może to i racja, że lepiej na priv takie uwagi wysyłać 

• 0
11 godzin temu, diver napisał:

Może mnie też coś wycinają, a ja o tym nawet nie wiem? :sleepy:;)

Jeśli też wyrażasz swoją dezaprobatę wysokich cen w wątkach giełdowych, to jest to możliwe ;)

• 0
11 godzin temu, diver napisał:

Ciekawe... Daj jakiś konkret, przykład cenzury. Może mnie też coś wycinają, a ja o tym nawet nie wiem? :sleepy:;)

kolega charon skomentował cenę mojego ts65q którego właśnie wystawiłem na giełdzie. Moderacja (wnioskuje ze podziękowania dla @Paether) z tego co widze usunęła jego komentarz bez mojego zgłoszenia.

• Thanks 1
  • 0
3 godziny temu, orlen napisał:

kolega charon skomentował cenę mojego ts65q którego właśnie wystawiłem na giełdzie. Moderacja (wnioskuje ze podziękowania dla @Paether) z tego co widze usunęła jego komentarz bez mojego zgłoszenia.

Tak czysto informacyjnie:

- nie ja ukryłem komentarz z tamtego wątku, ale zgadzam się w 100% z takim działaniem,

- było zgłoszenie od kogoś innego ;)

• Like 4
  • 0
14 godzin temu, Paether napisał:

Przykro mi, ale komentowanie cen w wątkach giełdowych nigdy nie było mile widziane ;) Jestem zdziwiony, że Ty jesteś zdziwiony.

Dużo bardziej mnie zdziwiło, jak mi wyskoczył czerwony komunikat na pół ekranu, sugerujacy, że jakieś straszne przestępstwo popełniłem. Byłem świecie przekonany, że to pomyłka, bo przecież nic zdrożnego nie pisałem, żeby się kwalifikowało do ostrzeżenia. Skoro macie taką zasędę to wystarczyło normalnie napisać PW, że mam się nie wpier***ać  w bazar jak nie kupuję i  też bym zrozumiał. Nie muszę dostawać cięgów, że nie znam wszystkich regulaminów na pamięć. 

8 godzin temu, alinoe napisał:

Może drapię się nie po swoich j**ach ale uważam, że komentowanie cen publicznie w wątkach jest co najmniej nie na miejscu zważywszy, że wartość towaru (nie cena) jest różna dla różnych. Od tego jest priv, żeby komuś zasygnalizować własne niezadowolenie ;) , jeśli ktoś koniecznie musi to z siebie wydusić. Ale władze forum powinny taki punkt umieścić w regulaminie forum o niekomentowaniu, żeby nie było potem posądzeń.

A jeżeli ktoś da wyższą cenę niż sklepowa ? Było raz na sąsiednim forum, że ktoś wystawił okulary po wyższej cenie niż były w ofertach sklepowych, a cenę tłumaczył - że tych okularów nie ma obecnie w sprzedaży. Była też np. próba sprzedaży lornetki topowej marki, która okazała się podróbką. Czasem lepiej jak ludzie zauważają takie rzeczy, aby się nikt nie naciął. 

• Like 1
  • 0
36 minut temu, Charon_X napisał:

A jeżeli ktoś da wyższą cenę niż sklepowa ? Było raz na sąsiednim forum, że ktoś wystawił okulary po wyższej cenie niż były w ofertach sklepowych, a cenę tłumaczył - że tych okularów nie ma obecnie w sprzedaży.

To byłem ja! Strasznie mnie sponiewierano, że sprzedaję za drogo. Ale wcale nie było to powyżej cen sklepowych, bo okularu nie ma i wtedy nie było w jakimkolwiek sklepie. Było powyżej oczekiwań chcących kupić, a wystarczy, by człowieka zgnoić.

• Like 2
  • 0

Nie rozumiem dlaczego nie istnieje możliwość usunięcia konta przez użytkownika tylko trzeba jakieś podania składać.

• Like 5
  • 0
1 godzinę temu, Charon_X napisał:

A jeżeli ktoś da wyższą cenę niż sklepowa ? Było raz na sąsiednim forum, że ktoś wystawił okulary po wyższej cenie niż były w ofertach sklepowych, a cenę tłumaczył - że tych okularów nie ma obecnie w sprzedaży.

To popatrz na rynek kart graficznych. Z powodu braku dostępności w sklepach, na portalach sprzedaje je się za cenę 2-3x wyższą niż "normalna". Tak działa wolny rynek, niestety.

• Like 1
  • 0
Posted (edited)

Nie rozumiem oburzenia. Jeśli ktoś jest gotowy zapłacić więcej za używkę niż za nówkę w sklepie to znaczy że ten towar jest dla niego tyle wart i OK.

Edited by piotrkusiu
  • Like 6
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Big Bang remnant - Ursa Major Arc or UMa Arc
      Tytuł nieco przekorny bo nie chodzi tu oczywiście o Wielki Wybuch ale ... zacznijmy od początku.

W roku 1997 Peter McCullough używając eksperymentalnej kamery nagrał w paśmie Ha długą na 2 stopnie prostą linie przecinajacą niebo.

Peter McCullough na konferencji pokazał fotografię Robertowi Benjamin i obaj byli pod wrażeniem - padło nawet stwierdzenie: “In astronomy, you never see perfectly straight lines in the sky,”
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 16 replies
    • Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie - o nietypowych rozwiązaniach sprzętowych
      Sformułowanie, które można znaleźć w internetach jako jedno z "praw Murphy'ego" przyszło mi na myśl, gdy kolejny raz przeglądałem zdjęcia na telefonie z ostatniego zlotu, mając z tyłu głowy najgłośniejszy marsjański temat na forum. Do rzeczy - jakie macie (bardzo) nietypowe patenty na usprawnienie sprzętu astronomicznego bądź jakieś kreatywne improwizacje w razie awarii czy niezabrania jakiegoś elementu sprzętu  Obstawiam, że @HAMAL mógłby samodzielnie wypełnić treścią taki wątek.
        • Haha
        • Like
      • 21 replies
    • MARS 2020 - mapa albedo powierzchni + pełny obrót 3D  (tutorial gratis)
      Dzisiejszej nocy mamy opozycję Marsa więc to chyba dobry moment żeby zaprezentować wyniki mojego wrześniowego projektu. Pogody ostatnio jak na lekarstwo – od początku października praktycznie nie udało mi się fotografować. Na szczęście wrzesień dopisał jeśli chodzi o warunki seeingowe i udało mi się skończyć długo planowany projekt pełnej mapy powierzchni (struktur albedo) Marsa.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 130 replies
    • Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag
      Dzisiaj zaktualizowaliśmy silnik Astropolis do najnowszej wersji (głównie z powodów bezpieczeństwa). Najpoważniejsze błędy zostały już naprawione, ale ponieważ aktualizacja jest dosyć rozbudowana (dotyczy także wyglądu), drobnych problemów na pewno jest więcej. Bez was ich nie namierzymy. Dlatego bardzo proszę o pomoc i wrzucanie tu informacji o napotkanych problemach/błędach.
        • Like
      • 247 replies
    • Insight Investment Astrophotographer of the Year 2020 – mój mały-wielki sukces :)
      Jestem raczej osobą która nie lubi się chwalić i przechwalać… ale tym razem jest to wydarzenie dla mnie tak ważne, że postanowiłem podzielić się z Wami tą niezwykle radosną dla mnie wiadomością.

Moja praca zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Planety, komety i asteroidy” podczas tegorocznego konkursu Insight Investment Astronomy Photographer of the Year 2020.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 85 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.