Skocz do zawartości

Filtrowanie tematów forum - problem techniczny


zdzichu

Rekomendowane odpowiedzi

Filtruję tematy z forum na zasadzie wszystko prócz giełdy jak niżej. Tylko że jak wchodzę kolejny raz to tematy z giełdy są z powrotem widoczne. No i odklikuję jeszcze raz i tak w kółko. Może tematów giełdowych nie wolno usuwać :ermm: 

A druga sprawa czy ktoś próbował odfajkować kilka tematów na raz. Jak się odfajkuję jeden to okienko znika więc trzeba wejść jeszcze raz, odklikąć kolejny i tak tyle razy ile tematów chce się zmienić. Usability to to nie jest. A może tylko ja używam tej funkcjonalności, ale po roku odklikiwania (prawie) za każdym razem jak wchodzę na forum zebrałem się i napisałem Może jednak da się to poprawić. 

image.png.43fb5b74f33cebbc3018471655a1b3b0.png

Edytowane przez zdzichu
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zmienił(a) tytuł na Filtrowanie tematów forum - problem techniczny
5 godzin temu, Adam_Jesion napisał:

 Możecie napisać, jak dokładnie objawia się problem? 

 

Ja zacząłem to opiszę. 

Wyrzucam jakiś temat (np. giełda- sprzedam). Czyli jest brak fajki. 
Zamykam przeglądarkę bez wylogowania z forum. Wchodzę za jakiś czas. Fajki w giełda- sprzedam nadal brak, ale tematy już są. Nie zawsze, ale często były. Zauważyłem, że nie zawsze po wejściu na forum od razu były, ale wchodziłem w jakiś temat, a potem wywołanie jakichś  działań w przeglądarce i/lub forum (np. logo Astropolis ,  przycisk wstecz) przywracało tematy. Przy czym  cały czas fajki nie było. 

 

Skorzystałem z rady Loxley

17 godzin temu, Loxley napisał:

Filtrowanie utrzymuje się, ale trzeba się wylogować.

 

i temat rozwiązany. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu nie udało mi się wywołać już efektu pojawiania się odfajkowanych tematów. 

 

No tylko, żebym jeszcze klikając fajki w tematach miał informację "słuchaj wyloguj się i zaloguj ponownie, żeby działo" to byłoby super.

Więc póki co jak dla mnie tematu nie ma, ale pewnie jeszcze ktoś się natnie jak zostanie tak jak jest

 

 Dzięki  Loxley za info.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.