Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Relacje.


Rekomendowane odpowiedzi

Wątek nostalgiczno-pożegnianiowy uruchomię.

Dziś o 1:00 dotarliśmy do domciu, 998,6 km nawinięte na koła.

Było CUDOWNIE - dzięki Adamo za przesunięcie terminu, bo dzięki temu byliśmy w Bieszczadach pełne 6 dni....

Cieszę się z poznania nowych osób, fajnie było ponownie zobaczyć te "stare".

 

Do zoo za rok, a może i na jesiennym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Binocooler napisał:

A jaki średni czas oczekiwania na dostęp do kolubrynki? ...i po ile sekund użytkowych przy okularze na 1 osobę?

 

Zależy od pory nocy :)

Do Veila (którego widok swoją drogą totalnie miażdży) czekałem tylko 5 min w godzinach szczytu więc wbrew pozorom nie było źle ;) Ale widok taki, że chciało by się patrzeć całą noc....

  • Lubię 4
  • Dziękuję 1
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marcin_G napisał:

To rzymski gest pozdrowienia legionistów :D

Chyba, że masz na myśli koszulkę Pablito - tak, kilka osób natychmiast zauważyła, że to koszulka męska :rofl:

Ja też chcę taką koszulkę! :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyłem, doświadczyłem :)

 

Pierwszy raz byłem na zlocie i myślę, że nie ostatni. Świetna okazja, by powiązać sobie forumowe awatary z prawdziwymi, ciekawymi ludźmi i dużo się nauczyć.

Przede wszystkim dziękuję kolegom z domku nr 6 ( @Behlur_Olderys @diver @bacHor)  i zaprzyjaźnionej ekipie z domku 7 ( @Marcin_G z uroczą małżonką i juniorem zainteresowanym chemią) za rozmowy, wspólne obserwacje i walkę ze sprzętem, dużo cennej wiedzy praktycznej i masę pozytywnych emocji.

Nie jestem w stanie wspomnieć tu o wszystkich, którzy pozwolili mi spojrzeć przez ich sprzęt optyczny - ogólnie jeszcze raz dziękuję.

Na koniec ukłony w stronę organizatora @Adamo i naszej kapeli muzycznej @Agatek i Czarek (niestety nie kojarzę po nicku).

  • Lubię 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za piękny klimat :)

Fajnie, że wszystko super się udało, zmiana terminu okazała się strzałem w dziesiątkę, dzięki temu mieliśmy fantastyczną pogodę!

Takiego nieba chyba jeszcze nie widziałem (nawet w bieszczadach):new_shocked:

Jak zwykle wielkie podziękowania i brawa dla @Adamo za organizacje :)

Pozdrowienia dla wszystkich a szczególnie dla domku nr 15, zlotować z Wami i focić to czysta przyjemność!

Miło było poznać jeszcze nie poznanych i zobaczyć nowe twarze oraz oczywiście starych zlotowych wyjadaczy :)

Do następnego!

 

 

 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tośmy pozlotowali w tym roku. Chichot losu sprawił, że mogliśmy cieszyć się nieustającą pogodą, bo tak dobrej aury nie było od lat.

Dziękuję @Adamo za wielki trud włożony w organizację. Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za zaszczyt obcowania z Wami.

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym zlocie w jesieni.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły, sympotyczny klimat.

Super towarzystwo oraz wzorowa organizacja dzięki @Adamo.

 

Pogoda - bajka!!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich :)

 

Moze uda mi sie ponownie z Wami spotkac we wrzesniu. HEJ!

 

ps.

wszystko wskazuje na to, ze moj sprzęcik juz działa.

astropc naprawiony, kamera sprawna. ufff!

 

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 15:23, ax napisał:

Ja też chcę taką koszulkę! :)

 

Na następnym zlocie dam Ci chwilkę ponosić ;)

 

Dziękuję wszystkim za rewelacyjny zlot.

Pomimo drobnej fizycznej niedyspozycji wyciągnąłem z tego czasu ile się dało. Dziękuję za rozmowy i życzliwość :)

 

A Ty Adamo jak zawsze jesteś najlepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wspaniały zlot. Było to mój pierwszy i na pewno nie ostatni.

Podziękowania dla @Adamo za wspaniałą organizację w tym trudnym pandemicznym czasie.

Rezerwacja w domku nr 15 była strzałem w dziesiątkę, gdyż trafiłem na super współlokatorów.

Jak się okazało @Tayson jest nie tylko mistrzem obróbki zdjęć, ale również mistrzem organizowania schadzek w domku :emotion-5:

Dziękuję @Marcin_G za wypożyczenie świetnego obiektywu pod mojego Nikona Z6.

A na koniec chciałbym szczególnie podziękować @Piotr4d za super towarzystwo oraz pomoc :respect:

 

  • Lubię 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten zlot się jednak nie odbył. Było zbyt pięknie, po prostu zbyt pięknie: trzy gwieździste noce i trzy soczyste dni z najwspanialszym towarzystwem pod Słońcem.
Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę, a szczególne podziękowania kieruję do Adama za doskonałą organizację, Agaty, Czarka i Karoliny za piękny koncert, Aśki i Sławka za wspaniałe towarzystwo na bieszczadzkich szosach i szutrach, do ekipy domku nr 18 za bycie najwspanialszą ekipą domkową oraz tradycyjnie bieszczadzkich trolli za karuzelę śmiechu.
Do zobaczyska za rok!

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.