Skocz do zawartości

18 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Relacje.


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, angelscorpion napisał:

Dzięki @Adamo za wspaniały zlot! Super atmosfera, super konkursy oraz mini wypady w świetnym towarzystwie :flirt: Dziękuję ekipie z domku nr 13 za mile spędzony czas :friends:

Ja również dziękuję:

@Adamo za przygotowanie zlotu i zmianę terminu - na szczęście ta zmiana dostarczyła wszystkich pogodnych nocy.

Lokatorom domku 13  @ax @angelscorpion@Iluvatar @Zybert @Andrzej78 za wspólne wycieczki, obserwacje, degustacje i miło spędzony czas :friends:

@Marcinos za piękne widoki z 60 cm lustra, struktury veil-a nadal mam przed oczami :astronomer2:

Do zobaczenia za rok!!!

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 21:07, Marcin_G napisał:

Tu:

 

A ponieważ na zlocie miałem oprócz aparatu słuchowego, także aparat fotograficzny, to kilka zdjęć zlociarskich. 

 

małym druczkiem: JESTEŚCIE GENIALNĄ EKIPĄ!

FX302539.JPG

FX302540.JPG

FX302541.JPG

FX302544.JPG

FX302545.JPG

FX302547.JPG

FX302532.JPG

FX302533.JPG

FX302534.JPG

FX302535.JPG

FX302553.JPG

FX302554.JPG

FX302567.JPG

FX302568.JPG

FX302569.JPG

FX302571.JPG

FX302581.JPG

FX302582.JPG

FX302586.JPG

FX302587.JPG

XT206126m.JPG

Zainteresował mnie ten montaż na 12 zdjęciu pierwszy od lewej, z szarym kotem. Czy to jest ES? Czy właściciel mógłby napisać kilka słów na jego temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robson_g napisał:

Zainteresował mnie ten montaż na 12 zdjęciu pierwszy od lewej, z szarym kotem. Czy to jest ES? Czy właściciel mógłby napisać kilka słów na jego temat?

Jeśli chodzi o iexos-100, to tak jest mój.

Noszę się z zamiarem napisana kilku zdań o tym montażu, ale to za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki konkursu ADEPT 2021

 

Dziękuję serdecznie sponsorom za nagrody i uczestnikom konkursu, którzy nie bali się wziąć udziału :D

 

1 miejsce - Katarzyna Ewert 11/30 punktów, nagroda lornetka ufundowana przez Nikon Polska - Nikon Action EX 7x50

2 miejsce - Monika Górko 9/30 punktów, nagroda ufundowana przez Astrozakupy - mini teleskop Bresser

3 miejsce - Natalia Rojewska (wygrana po dogrywce) 8/30 punktów, nagroda ufundowana przez Astrozakupy - lornetka Bresser Corvette 7x50

 

pozostałe miejsca:

Justyna Siecińska 8/30 punktów - dyplom

Natalia Płudowska 6/30 punktów - dyplom

 

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__01.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__02.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__03.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__04.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__05.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__06.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__07.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__08.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__09.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__10.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__11.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__12.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__13.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__14.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__15.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__16.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__17.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__18.jpg

Konkurs_astronomiczny_ADEPT_2021__19.jpg

  • Lubię 6
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamo napisał:

Czekam jak co roku na Wasze pomysły i postulaty.
Przyjmuję też zażalenia bo może poszło coś nie tak o czym nie wiem.

To ja z pretensjami: @Darek_B nie przywiózł oscypków!:essen:

 

A tak poważnie - podziwiam Cię Adam za determinację, siłę i stalowe nerwy, trochę gadałem z Michałem o logistyce zlotu i wiem przez co przechodziłeś. Ktoś inny powiedziałby - zróbmy zlot online, referaty i konkurs przez Teams, niebo i tak wszyscy (?) znają na pamięć, odpuszczamy.

Ale jednak ekipa jest na tyle silna, zżyta i "z jajami", że mimo problemów pojawia się i jest tym bardziej dobrze!

Adam, :notworthy:

 

Postaram sie pojawić na jesiennym, jesli nie z refem LEGO, to z nowym projektem Gemini 60.... :facepalm:

  • Lubię 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 23:48, Marcin_G napisał:

To ja z pretensjami: @Darek_B nie przywiózł oscypków!:essen:

 

A tak poważnie - podziwiam Cię Adam za determinację, siłę i stalowe nerwy, trochę gadałem z Michałem o logistyce zlotu i wiem przez co przechodziłeś. Ktoś inny powiedziałby - zróbmy zlot online, referaty i konkurs przez Teams, niebo i tak wszyscy (?) znają na pamięć, odpuszczamy.

Ale jednak ekipa jest na tyle silna, zżyta i "z jajami", że mimo problemów pojawia się i jest tym bardziej dobrze!

Adam, :notworthy:

 

Postaram sie pojawić na jesiennym, jesli nie z refem LEGO, to z nowym projektem Gemini 60.... :facepalm:

Dla takiej ekipy warto się postarać.

Jak by była nuda to bym nie przyjechał.... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.