Skocz do zawartości

Kilka kadrów mocno południowych


lukost

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, lukost napisał:

Wygląda na to, że tydzień temu minęliśmy się tam z Darkiem Bobakiem, który focił chyba kawałek dalej w stronę Rzepisk.

Fakt były tam takie tłumy że skorzystałem z ostatniej polanki.

ps. Szkoda że błysnąłem Wam zielonym laserem, zaraz bym wiedział czy jest ktoś ze znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Darek_B napisał:

Fakt były tam takie tłumy że skorzystałem z ostatniej polanki.

ps. Szkoda że błysnąłem Wam zielonym laserem, zaraz bym wiedział czy jest ktoś ze znajomych.

A, to Ty byłeś. Gdyby trwało to dłużej, wybrałbym się w tą stronę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Darek_B napisał:

ups: miałem napisać: Szkoda że NIE błysnąłem :)

Nieważne, ktoś tam faktycznie błysnął, nie pamiętam tylko kiedy, bo koczowałem tam kilka nocy pod rząd. :) Najlepsza była ostatnia, bodajże z 11 ma 12 maja. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lukost napisał:

Coś tam wiem o Twojej słabości do Skorpiona i okolic. ;)

 

Mój psychiatra się wygadał? :blink:

Na szczęście da się z tym żyć, a życzliwi koledzy na forum co jakiś czas pomagają wątkami podobnymi do niniejszego :D

 

Przy okazji, trochę udam że się znam i zasugeruję odjęcie nieco kontrastu oraz nasycenia z tej Irlandii ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja też tylko udaję, że z grubsza ogarniam wiedzę tajemną zwaną astrofotografią. Tak naprawdę naumiałem się jeszcze niewiele. ;)

Z kontrastem/saturacją możesz mieć rację, na każdym monitorze wygląda to inaczej; czasem to, co obrobisz w ciągu dnia nie daje się oglądać w nocy i na odwrót.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Paether napisał:

Mocne wejście

Mało powiedziane. 7 godzin po rejestracji a tu już 42 lajki za fotkę. (jak w Autostopem przez galaktykę :) )

 

Jak tak dalej pójdzie dobrychemik za pomocą swoich "algorytmów" wyliczy lukostowi na połowę lipca w godzinach porannych zdobycie Apoda.

  • Lubię 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowo i miłe przyjęcie, a obu Markom (Gryf i Panas) za utwierdzenie w decyzji, że rejestracja na AP jest słuszną koncepcją. ;) Po zabawie w fotoszopce zamierzam popróbować obróbki w APP, bo zauważyłem, że co niektórzy fajne rezultaty uzyskują ze skromnej ilości materiału. PS jutro planuję odpalić testowo Cem 25p i zobaczyć co tam da się wyciągnąć przy pełni z filterkiem dualband od STC. Pewnie będę miał sporo pytań, więc miejcie cierpliwość. ;)

Edytowane przez lukost
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.