Skocz do zawartości

Jak czuliście się po szczepionce?


isset

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, mirekk napisał:

A ja zawsze nieśmiało podpowiadam adminom żeby na stronach które promują badanie kosmosu czyli są naukowe  banować pseudonaukowe bzdury. Bo w końcu to strona astropolis a nie astrologiopolis :)Ciekawe dlaczego na stronach po naszej stronie mocy musimy ciągle słuchać tych bzdur. Już za przeproszeniem bierze na wymioty. Załóżcie sobie stronę o tym jak to słońce jest płaskie i sobie tam dyskutujcie i się poklepujcie. Myślę że nikogo z nas nie interesują jakieś śmieszne teorie urodzone w chorych główkach. 

Widać, że nie czytałeś co na tych 11 stronach zostało napisane, stąd ten żenujący komentarz. Nie ma tu żadnej pseudonauki, a jeśli temat Ci nie pasuje to nie musisz czytać. Skoro w krótkim czasie zebrało się już tyle wypowiedzi tzn. że tematem wiele osób jest zainteresowanych.

Swoją drogą twój i podobne wpisy świadczą jak wiele osób ma zawężone horyzonty i iście bolszewickie zapędy żeby hejtować kogokolwiek kto nieco inaczej myśli i ma odwagę zadawać niewygodne pytania.

Proszę Admina/ów o strofowanie osób, które wpisy innych forumowiczów kwitują określeniami typu "zbiera mi się na wymioty" czy "chore główki" chyba, że akceptują taki poziom to będzie trzeba się dostosować i obniżyć poziom dyskusji.      

  • Lubię 3
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mirekk napisał:

A ja zawsze nieśmiało podpowiadam adminom żeby na stronach które promują badanie kosmosu czyli są naukowe  banować pseudonaukowe bzdury. Bo w końcu to strona astropolis a nie astrologiopolis :)Ciekawe dlaczego na stronach po naszej stronie mocy musimy ciągle słuchać tych bzdur. Już za przeproszeniem bierze na wymioty. Załóżcie sobie stronę o tym jak to słońce jest płaskie i sobie tam dyskutujcie i się poklepujcie. Myślę że nikogo z nas nie interesują jakieś śmieszne teorie urodzone w chorych główkach. 

 

No tak, kto się nie zaszczepił na Covida i ma jakiekolwiek wątpliwości co do skuteczności któregokolwiek z 4 preparatów ten szur i plaskoziemiec. Gratuluję rozumowania. 

  • Lubię 1
  • Kocham 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.