Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy EURO 2020 - Liga Typerów im. Roberta Bodzonia


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Marek_N napisał:

Potencjał sportowy drużyn porównywalny, a kursy u buka jakby Anglia grała z Wyspami Owczymi. Ja wiem, że to też Dania, ale mam naiwną nadzieje, że sędzia razem z Varem nie będą ciągnąć za uszy angoli do finału....

 

No i żeś wykrakał. Cały turniej jest ciagnięty pod Anglię, ostatnia nadzieja we Włochach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to były za Mistrzostwa!!!

Było wszystko - piękne bramki, cudowne akcje, swojaki, niesamowite interwencje bramkarzy i totalne babole, wzruszające chwile i błędy sędziowskie. Wszystko to, za co kochamy futbol.

 

Dziękuję Wam wszystkim za uczestnictwo. Brakowało mi często czasu na aktualizowanie tabeli ale prowadziłem dla Was ligę z prawdziwą przyjemnością i nie żałuję żadnej ukradzionej chwili.

 

Gratuluję nosa w typowaniu meczy. Patrząc na tabelę po ostatnim mundialu widzę, że to już nie przypadek i mamy na forum koneserów futbolu ;)

 

W tegorocznej edycji zwycięża @Paether - well done mate!
Drugie miejsce zajmuje @Marek_N

Najniższy stopień podium przypadł @pablo12311

 

Obiecane nagrody już się robią. Maszyna robi "brum, brum" :) Napiszę do Was na PW jak już wszystko będzie gotowe.

 

Oto końcowa tabela naszej zabawy:

531984022_EUROfina.jpg.557eb4543790ea6201c203e710420e40.jpg

Edytowane przez Pablito
  • Lubię 2
  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne podziękowania dla @Pablito za prowadzenie akcji i przede wszystkim ogarnianie dosyć skomplikowanych obliczeń :) 

 

Ciekawe to były mistrzostwa, zaskakująco ciekawe. Wróciłem na chwilę do pierwszej strony tego wątku żeby zobaczyć ile razy pojawiło się nazwisko "Mbappe" w typowaniach na króla strzelców lub jokera. Przy okazji zauważyłem, że nikt już nie wierzył w CR7 :blink: 

Większość faworytów została zamieciona, "Polacy, nic się nie stało" i całe szczęście, że "football's coming Rome" bo ego angielskich kibiców osiągnęło poziom suborbitalny bez pomocy Virgin Galactic jeszcze przed Richardem Bransonem (mniej więcej po ćwierćfinale). 

 

Dzięki wszystkim za świetną zabawę, gratuluję dobrych typowań (za niektóre, jak 1:1 Spa-Pol @Pablito ogromny szacun).

Do zobaczenia w Katarze za rok :D 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.