Skocz do zawartości

Teleskop Refraktor Bresser Messier AR 80/640 AZ NANO


dja.obserwator

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,sprzedam mało używany jak nowy teleskop refraktor Bresser 80/640 na montażu AZ NANO. Teleskop zakupiony w kwietniu 2021 roku. Sprzęt jest sprzedawany ze wszystkimi akcesoriami czyli okulary 15mm (68*) GSO 32mm oraz 26mm Bresser,soczewka barlowa x2,dwie złączki kątowe jedna pryzmatyczna 90 stopni,druga złączka lustrzana 45 stopni. W zestawie również adapter do podłączenia smartfonów do astro zdjęć plus filtr słoneczny z obudową.

 

Teleskop posiada oryginalne pudło.

 

Sprzedaję całość nie rozkładam na części !!!

 

Cena 900 złoty. 

 

Wysyłka na mój koszt Kurier Pocztex.

 

Wysyłka po zaksięgowaniu pieniążków na konto.

20210420_153506_HDR.jpg

20210610_112118.jpg

20210610_112441_HDR.jpg

20210610_112454_HDR.jpg

Teleskop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskop nie posiadał zestawu podczas zakupu w sklepie które na swój koszt musiałem włożyć tak więc okular szerokokątny 32mm (52*) okular 15mm (68*) stopni pola,soczewkę barlowa x2 oraz złączka kątową nie odwróconym obrazie to około mnie kosztowało 400 zloty a i tak za 900 złoty nie dużo sprzedaję teleskop. Teleskop w bardzo dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż AZ NANO plus tacka na akcesoria 

 

Cena 500 złoty plus koszty wysyłki.

 

Tuba z obejmami plus okular 26mm Bresser,złączka kątową lustrzana 45 stopni,szukacz LED,adapter,filtr słoneczny,adapter ring T2 do lustrzanek 

 

Cena 300 złoty plus koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.