Skocz do zawartości

16 Jesienny Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii - zapisy!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Adamo napisał:

Po jednej a jak zostanie to ukradkiem zjadasz drugą :)

To ja już sobie coś dokupię do tego pierwszego jak i tak na drugi będę kupował ;) po jednej kiełbasce jestem bardziej głodny :) 

 

Tam jest jakiś lokalny sklep w okolicy, prawda? Nie pamietam tylko czy lodówka jakaś jest przy kuchni ogólnodostępna czy coś. W pokojach nie ma, a na zewnątrz lisy wezmą pakunek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zmienił(a) tytuł na 16 Jesienny Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii - zapisy!

Jak coś będę miał trochę kiełbasy na wymianę - śląska, podwawelska takie tematy. 

Wymiana barterowa za Takahashi, TeleVue ewentualnie Zwo albo Qhy.

Także ten - czekam o 20:00 w piątek na mostku. 

 

Hasło:  Kiełbasa za montaż ASA

Odzew:  Naglery za kiełbasy cztery

 

Oczywiście po wszystkim się nie znamy :|

 

Edytowane przez bas.sic
  • Lubię 1
  • Kocham 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wismat napisał:

To ja już sobie coś dokupię do tego pierwszego jak i tak na drugi będę kupował ;) po jednej kiełbasce jestem bardziej głodny :) 

 

Tam jest jakiś lokalny sklep w okolicy, prawda? Nie pamietam tylko czy lodówka jakaś jest przy kuchni ogólnodostępna czy coś. W pokojach nie ma, a na zewnątrz lisy wezmą pakunek :) 

Kilka kilometrów od ośrodka jest kilka sklepów

Sklepy.png

Edytowane przez angelscorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 09:09, Pav1007 napisał:

W piątek (03.09) ok 11-11.30 zaczniemy część dla początkujących i średniozaawansowanych. Przejdziemy przez podstawy, ale potem płynnie wejdziemy w co ciekawsze triki i działania na materiale. Pokażę Wam podstawowy proces stackowania i troszkę bardziej zaawansowany. Pobawimy się w różne procesy wyciągania materiału by potem podtweakować nasze zdjęcie. 

 

Wskazany laptop + oprogramowanie w którym obrabiacie zdjęcia. Ja będę pokazywał na bazie Photshopa i ew. Pix'a jakbyście chcieli. Zarówno ten i ten można ściągnąć w wersji trial - zachęcam.

Fajnie jakbyście mieli ze sobą materiał na którym będziecie pracować i potem będziemy sobie oglądać Wasze poczynania oraz różnice w obróbce i podejściu.

Stawiam, że warsztat potrwa ok 5-6h z przerwami, choć różnie to może być :-)

 

Jestem chętny do udziału w piątkowych warsztatach :) Czy Affinity + Sequator/DSS będą dobre na te warsztaty (z tych programów korzystałem do tej pory) czy jednak lepiej ściągnąć trial Photoshopa (lecz nigdy z niego nie korzystałem)? Dodam, że nie mam jeszcze materiału, na którym planuję pracować (co więcej, dopiero dzisiaj skompletuję sprzęt, z którego materiał planuję obrabiać , więc liczę na przychylność pogody w czwartek i na udane "zbiory fotonów" :) ), lecz ewentualnie załatwię sobie jakiś backupowy materiał.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MichałK napisał:

potwierdzone info? Tzn. czy to jest info na podstawie poprzednich edycji?

Internet w ośrodku jest słaby, a na warsztatach będzie z 20 osób więc na cuda bym nie liczył.

Zasięg GSM też taki sobie.

Chyba że od ostatniego zlotu postawili tam gdzieś maszt telefonii komórkowej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, bas.sic said:

Internet w ośrodku jest słaby, a na warsztatach będzie z 20 osób więc na cuda bym nie liczył.

Zasięg GSM też taki sobie.

Chyba że od ostatniego zlotu postawili tam gdzieś maszt telefonii komórkowej. 

 

Ok dzięki za info. W takim razie postaram się ogarnąć jakiś mocniejszy sprzęt i tam wszystko poinstalować - na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bas.sic napisał:

Internet w ośrodku jest słaby, a na warsztatach będzie z 20 osób więc na cuda bym nie liczył.

Zasięg GSM też taki sobie.

Chyba że od ostatniego zlotu postawili tam gdzieś maszt telefonii komórkowej. 

 

Jestem tam co tydzień, nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bas.sic napisał:

Internet w ośrodku jest słaby, a na warsztatach będzie z 20 osób więc na cuda bym nie liczył.

Potwierdzam cud. Speed test przed chwilą pokazał jedyne  122 Mb/s. :)

https://www.speedtest.pl/wynik/301664099

 

Temat zamykam, dalsza relacja tu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
  • Darek_B odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.