Skocz do zawartości

ASI AIR


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam pierwszą wersję ASI AIR.
Jest to świetny komputer do sterowania montażem, kamerą, kołem filtrowym, focuserem, planetarium. W dodatku świetnie sprawdza się przy alignowaniu na Polarną oraz przy planowaniu sesji.

Pierwsza wersja nie posiada hubba zasilającego, dlatego dodaję taki który kupiłem kiedyś od jednego z użytkowników forum. Pierwsza wersja ma jednak znacznie większy zasięg wifi w porównaniu do wersji pro.

Cena 750,- z wysyłką

Oferty jak zwykle proszę składać na PW.

1626194781706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję fotki sprzętu właściwie przygotowanego do wysyłki.

 

Chyba trochę dałem za wysoką cenę, wiec proponuję kwotę 700,- ( w cenie wysyłka).

 

Do zestawu dokładam tek mały dovteil. 

Sprzęt zaktualizowany do najnowszej wersji i uważam, że Kto zasmakował  w ASI Air ten nie poprzestanie. Sam mam 3 zestawy - więc trochę za dużo ;)

Pamiętajcie, że do obsługi całego setupu nie potrzebujecie już laptopa i wystarczy komórka lub tablet :D

 

Asi Air.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, franz55 napisał:

Kusisz :emotion-5:

Bo sprzęt wart tej kwoty zważywszy, że apka pod niego działa bardzo fajnie :D

Jedyną wadą jest to, że nie współdziała np z QHY  ;) i aż się dziwie, że nie wykonali odpowiednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.