Skocz do zawartości

praca mgr.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

nadszedl ten dzien! musze wkoncu zaczac pisac prace mgr :(:Boink: !! studiuje na AE we Wrocławiu , a ze zainteresowania inne to wpadlem na pomsyl zeby napisac prace mgr. o rynku astronomicznym w UE , na swiecie w Polsce wczesniej no i teraz po wejsciu do UE!

Problem jest taki iz straszna bieda z literatura na tego rodzaju tematy w Polsce ! Namierzylem juz troche pozycji z literatury obcojezycznej! ale mam prozbe :

nie prosze zeby ktos za mnie ja napsial hehe ale o to ze jezeli poprostu komus cos sie skojazy - czytal ksiazke , artykul ,statystyke cokolwiek - NIECH DA ZNAC :) gdzie , kiedy itd B)

 

planu pracy wam nie bede pisal ale generalnie co mnie interesuje :

 

- stan badan astronomicznych i sposoby finasowania (fundusze itp.) w UE

- rynek astro w UE

- USA - charatkerystyka rynku

- Polska - stan polskich badan , nasz rynek!

 

no niewiem w zasadzie wszystko - jak poprostu komus kojazy sie ze gdzies widzial , czytal cos na temat astro w ekonomicznym ujeciu niech da znac:)

 

thx :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do baz danych z pełną treścią artykułów wydawnictw ELSEVIER, KLUWER Academic Publisher oraz SPRINGER. Nie mam czasu, by je pod kątem Twoich zainteresowań przeszukiwać, ale gdybyś chciał znaleźć konkretne artykuły, daj namiary spróbuję je znaleźć. Ewentualnie podaj jakieś słowa kluczowe, nazwiska autorów do wyszukiwarek tych baz (po angielsku oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by ci się przydały wydania Sky&Telescope od połowy lat osiemdziesiatych to są one dostepne u mnie w pracy.

Paweł Maksym

Ech... Chyba się na jakąś pionierską w Polsce pracę porwałeś. Życzę powodzenia ale nie jest to chyba łatwa droga do dyplomu!

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Chyba się na jakąś pionierską w Polsce pracę porwałeś. Życzę powodzenia ale nie jest to chyba łatwa droga do dyplomu!

:Salut:

 

 

mowisz jak moj promotor :D

 

jeszcze tylko dorzuce cos to pierwszego postu :

 

w sumie w tej chwili mi zalezy na jak najwiekszej ilosci info(artykuly , ksiazki) na temat stanu badan (i rynku) w USA , UE i w Polsce! oczywscie tego rodzaju informacje mozna znalesc chocby w internecie , ale sami wiecie im wiecej zrodel tym lepiej B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jescze cos : cos na temat wplywu technologii "kosmicznej" na codzienne zycie ludzi . czyli jakie technologie kosmiczne sa wdrazane do zycia codzienego! poprostu jakie produkty posiadaja "kosmiczna" technologie - wiem ze wszytskie B) ale caly czas mowie o zrodlach - ksiazki itp na ten temat ,jezeli ktos sie gdzies natknal niech da znac :szczerbaty:

 

Lampka - wielkie dzieki za pomoc juz pierwsze artykuly do "zamowienia" znalzalem! :notworthy:

 

Pawel_Maksym - tez dzieki jak cos to sie skontaktuje i nawiedze :Reege:

Edytowane przez Wolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.