Skocz do zawartości

Takahashi EM-10 Temma PC Jr. SUPER CENA


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, everr napisał:

Jestem zniesmaczony opiniami osób niezainteresowanych, którzy po pierwszych postach ukamienowali @Misza. Sprawa skończyła się kilkadziesiąt postów później i jak widać miała inny finał. Nie zawsze istniej tylko czerń i biel.

 

30 minut temu, bartolini napisał:

@everr celna uwaga.
Takie wątki powinny mieć ograniczone pisanie postów do 2 stron transakcji + moderatorzy. Zakładam, że engine forum na to pozwala. Jeżeli ktoś ma coś wartościowego do dodania, jego post powinni zatwierdzać moderatorzy. Tak na 8 stron tematu jest jest 7 stron moralizatorskich gadek…

 

Nie zgadzam się z tymi opiniami, gdyby nie "moralizatorskie gadki" serwis nie zabrałby głosu, a ukamieniowany za frajer byłbym ja, na co się już zaczęło zanosić :)

 

A oficjalnie @Misza, opuszczać forum to bezsens jest, przeżyjesz :)

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bartolini napisał:

@everr celna uwaga.
Takie wątki powinny mieć ograniczone pisanie postów do 2 stron transakcji + moderatorzy. Zakładam, że engine forum na to pozwala. Jeżeli ktoś ma coś wartościowego do dodania, jego post powinni zatwierdzać moderatorzy. Tak na 8 stron tematu jest jest 7 stron moralizatorskich gadek…

I jeszcze jedna Twoja :D haha (tylko żartuje, nie gniewaj się).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, abo napisał:

 

 

Nie zgadzam się z tymi opiniami, gdyby nie "moralizatorskie gadki" serwis nie zabrałby głosu, a ukamieniowany za frajer byłbym ja, na co się już zaczęło zanosić :)

Serwis zabrał głos po postach Wessela (chyba??) po interwencji moderacji. Która musiała przenieść temat, żeby mógł w nim w ogóle napisać.

A ukamienowani w tym Zostaliście obaj. Ani Misza nic nie sprzeda, ani Ty nic nie kupisz - bo nikt postronny nie ogarnie o co chodzi…

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartolini napisał:

A ukamienowani w tym Zostaliście obaj. Ani Misza nic nie sprzeda, ani Ty nic nie kupisz - bo nikt postronny nie ogarnie o co chodzi…

 

Od 2003r sprzedałem i kupiłem na tym forum więcej sprzętu niż jest w magazynach Delty i Teleskopów ;)

Zwykle było wszystko w stanie sklepowym lub okołosklepowym bo dbam. Ten mont tez by taki był gdybym go miał od nowości.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało się wyjaśnić zagadki związane ze sprzętem i transakcją, choć szkoda, że główni bohaterowie okazali się poszkodowanymi. Cieszę się, że udało się to dociągnąć na forum do końca, pomimo tego, że część komentujących chciało zatopić wątek, bo moim zdaniem wiele on wnosi także dla osób postronnych. 

 

Myślę, że po tym wątku każdy sprzedający powinien zastanowić się, czy jego towar jest naprawdę sprawny. A przecież niejednokrotnie do sprzedaży trafia towar, którego ktoś wcześniej kupił, może raz użył i sprzedaje, bo się tylko kurzy. Sprzedający ponosi prawne ryzyko, że sprzedaje towar, nie znając jego faktycznego stanu sprawności, przez co może się narazić na koszty nawet rok po transakcji.

 

Nie daje mi spokoju ten wątek z opinią serwisu bez możliwości powołania się na nią w sporze. Jestem inżynierem i nie wyobrażam sobie, że udzielam opinii klientowi, że coś zostało źle zrobione jednocześnie zabraniając powoływania się na mnie, jak pójdzie gdzieś dalej. To ile moja opinie byłaby wtedy warta? Wiarygodność 0. To jak iść do lekarza który mi powie że jestem chory, ale jak pójdę do szpitala to mam nie mówić, że on mnie wcześniej badał... Strasznie to słabe.

 

Życzę rozwiązania problemu po przyjacielsku, zakończonego najlepiej wspólną sesją na odrestaurowanym montażu pokazaną na tym forum. Obaj koledzy mieliście strasznego pecha, ale przy dobrej woli znajdziecie rozwiązanie. I bez znikania z forum, proszę. Powodzenia.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Misza napisał:

 

Od 2003r sprzedałem i kupiłem na tym forum więcej sprzętu niż jest w magazynach Delty i Teleskopów ;)

Zwykle było wszystko w stanie sklepowym lub okołosklepowym bo dbam. Ten mont tez by taki był gdybym go miał od nowości.

Chyba zawołam @teleskopy.pl teleskopy.pl ;D ale Delty nie umiem :D... 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.