Skocz do zawartości

Zimny napój w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam będę popijał whisky od około 1830.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie OTW to się nie popisaliśmy... ale uzgodniliśmy prawdziwą naturę Neptuna. Jak na pierwsze posiedzenie dobre i to ;)

 

Warto było się spotkać. Pogoda idealna - permanentna ulewa. Zapewne inne zdanie ma w tej kwestii @Herbert West :D

Edytowane przez dobrychemik
  • Lubię 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem moją nową odzież przeciwdeszczową (kompletnie przemoczona) jednocześnie z hulajnogą elektryczną (jak taksówka, tylko o wiele gorsza pod każdym względem). Dwa fatalne pomysły ale dotarłem i było warto :-)

 

  • Lubię 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie serwetki z notatkami? Zeszyt z zagadkami? Zazdraszczam :) .

4 godziny temu, dobrychemik napisał:

O, @ryszardo jako fizyk z krwi i kości przydałby się w roli hamulca bezpieczeństwa, gdy nas za bardzo poniesie w odkrywaniu nieodkrytego 

Chwilowo to muszę wyprowadzić mózg z jakiejś niemocy...posłuchać Was tylko mógłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty. Klimat był kosmiczny :) Dzięki za spotkanie!

 

Ale, ale, ale. Spójrzmy prawdzie w oczy:

Wakacje się powoli kończą.

Pandemia za pasem, 4 i 5 fala mogą pokrzyżować towarzyskie plany jesienno-zimowe, więc proponuję kuć żelazo póki gorące i jeszcze pod koniec sierpnia (dowolny, pochmurny dzień pomiędzy 23. a 31. VIII) proponowałbym zrobić... hm... wersję rozszerzoną spotkania :) 


Plan jest prosty: przyjść, napić się czegoś i pogadać :)

@Tuvoc, @warpal, @Mareg, @M.K. - to tylko osoby, które nie mogły pojawić się w czwartek - ten termin (koniec sierpnia) byłby ok?

Ogólnie z Krakowa i okolic na pewno jest sporo jeszcze forumowiczów, prawda? :) Oczywiście każdy niech się czuje zaproszony, może akurat jest na podróży służbowej ze Szczecina albo Suwałk? :)

 

 

 

 

 

 

PS

Do Egona moglibyśmy się już nie zmieścić, więc jak ktoś miałby fajną miejscówkę to proszę dać znać :) 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bym był grodzie to oczywiście chętnie przyjadę, choć już nie hulajnogą. Być może będę jeszcze raz pod koniec wakacji. Ponieważ miłośników piwa jest więcej niż whisky to sugerowałbym jakąś dobrą piwiarnię. Bierhalle być może będzie już miało tegoroczne marcowe, które bywa spektakularne :-)

 

Ja też dziękuję za spotkanie. Było super. Zaczynam o wiele poważniej myśleć o udziale w zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.