Skocz do zawartości

Meade 10x50


Gość mbodek

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoc za kilka dni maja byc dostepne w Lidlu lornetki Meade 10x50,

wycztywalem z sieci ze jest to odpowiednik Meade TravelView...

Może Lidl znowu zaskoczy jak ze SkyLuxem... ? :)

 

Cena lornetki 89 zl wiec nie jest zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory w LIDLu były lornetki marki Tronic i nie było to nic wartego polecenia.

A skąd pochodzi informacja że mają tam być Meade 10x50? Na ich stronie nic nie ma?

 

Dzisiaj w gazecie, chyba TeleTygodniu, była reklama Lidla z lornetką w ofercie. Napisali o srednicy obiektywu 50mm, ale nic o powiększeniu. Ciekawe, kto przygotował takie ogłoszenie. :ha: Rzecz jasna nic na temat "meade" - nie wiem, kto puścił tę plotę, bo w lornetki wysokiej klasy w Lidlu raczej watpię. Chociaz, kto wie :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna nic na temat "meade" - nie wiem, kto puścił tę plotę, bo w lornetki wysokiej klasy w Lidlu raczej watpię. Chociaz, kto wie

 

są to z całą pewnością lornetki meade 10x50 (po wykonaniu i konstrukcji samego korpusu wygląda na chińczyka) zapowiada się w tej cenie (kolejny skylux)

 

www.lidl.de

po prawej stronie "Angebote der Woche" i "ab donnerstag, 21.04" kliknąć .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe uzupełnienie do podglądu owej lornetki na stronie lidla

 

www.lidl.de

po prawej stronie "Angebote der Woche" i "ab donnerstag, 21.04" kliknąć ....

 

zostaniemy poproszeni o podanie kodu pocztowego (Postleitzahl) w ramce wpisujemy np. 63110 i otwiera się okno produktów tia .... :Salut: sorq za pomyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są to z całą pewnością lornetki meade 10x50 (po wykonaniu i konstrukcji samego korpusu wygląda na chińczyka) zapowiada się w tej cenie (kolejny skylux)

www.lidl.de

 

Na stronie niemieckiego lidla reklama wygląda lepiej niż to co ja widziałem w prasie, niemniej jednak "taka" lornetka meade kosztuje około 50$ i wygląda nieco inaczej

http://www.meade.com/binoculars/travelview.html

Chyba, że to jakaś starsza niewyprzedana partia

Bressera lornetka tej podobna, też jakby mało podobna??? - no i 42E

http://www.bresser.de/index.php?id=74&act=pdis&actid=1151050

 

Mimo wszystko jak się o nią potknę w Lidlu, to pewnie rzucę okiem :szczerbaty:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej jednak "taka" lornetka meade kosztuje około 50$ i wygląda nieco inaczej

http://www.meade.com/binoculars/travelview.html

nie jestem do końca przekonany czy faktycznie to te same modele (raczej wątpię) co mnie zastanawia to to że 10x50 z lidla posiada "LE-Okulare mit extra hohem Augenpunkt (ideal für Brillenträger)" co by znaczyło że wyposażona jest w okulary z dużym LER-em, natomiast w 10x50 travelview nie spotkałem się (w części opisowej) z takową wzmianką :huh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja ta pochodzi z gazetki jaka lezy w lidlu,

w opisie lornetki o Meade ani slowa (pewnie piszacy wzial

to moze za nazwe modelu, ... :) ), ale widac na obudowie

10x50, meade. Rozpoczecie sprzedazy: 28 kwietnia

 

Na pewno sie wybiore tego dnia obadac co to jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do "lornetkowych wyjadaczy" z tego forum. Może są już opinie o tym sprzęcie na forach niemieckich, tam miała być sprzedawana chyba od dzisiaj. Ja jestem zielony w kwestiach oceny sprzętu, niemieckiego też nie znam zbyt dobrze. Niech ktoś poszpera. Byłoby miło usłyszeć coś przed 28 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do "lornetkowych wyjadaczy" z tego forum. Może są już opinie o tym sprzęcie na forach niemieckich,  tam miała być sprzedawana chyba od dzisiaj. Ja jestem zielony w kwestiach oceny sprzętu, niemieckiego też nie znam zbyt dobrze. Niech ktoś poszpera. Byłoby miło usłyszeć coś przed 28 kwietnia.

 

Jesli sie nie mijaja z prawda to to jest ta lornetka z pozycji 3:

http://www.meade.com/binoculars/travelview.html

:Beer:

I chyba warto sie pokusic za te cene?... Na www.meade.com jest za 50USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety...

Jak już ktoś napisał w tym wątku obie lornetki wyglądają trochę inaczej. Popatrz na zagłębienia na palce na obudowach. To jest inny sprzęt. Gwarancja producenta (Meade) jest tylko na rok, a tymczasem w Lidlu na 5 lat... Obawiam się, że to coś w rodzaju "Polskiego Fiata". Niby to samo co Fiat, ale jednak nie do końca.

...A i Fiat to przecież nie to samo co Toyota...

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety...

Jak już ktoś napisał w tym wątku obie lornetki wyglądają trochę inaczej. Popatrz na zagłębienia na palce na obudowach. To jest inny sprzęt. Gwarancja producenta (Meade) jest tylko na rok, a tymczasem w Lidlu na 5 lat... Obawiam się, że to coś w rodzaju "Polskiego Fiata". Niby to samo co Fiat, ale jednak nie do końca.

...A i Fiat to przecież nie to samo co Toyota...

 

Hm... moze jestem naiwny, ale jesli jest napisane MEADE to powinno byc MEADE...

No coz... moze podskocze do Lidla w czwartek i pomacam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tak zrobię. Obawiam się tylko, że z moim małym doświadczenie z lornetkami, nie będę w stanie ocenić tej lornetki. Pomiętam, że poprzedni model z Lidla (ten z zoomem) zrobił na mnie złe wrażenie już na pierwszy rzut oka. No, ale SkyLuxa chyba też macałem i nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.