Skocz do zawartości

Operacja połamanych kocich łap


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Astrobracia i Siostry.

 

Jest akcja ratowania kota.

 

Kot wsiowy dachowiec, przyplątał się do mojej Mamy. Ale chłopak nie ma farta w życiu. Na wiosnę złamał przednia łapę, moja Siostra go odratowała.

W tym tygodniu przyszedł znowu. Tym razem ma połamane obie tylne, w tym jedno złamanie otwarte. Prawdopodobnie wpadł pod samochód.  Koszt leczenia od 500 do 3000,wszystko zależy od skomplikowania złamania i ilości implantów. Zrobiliśmy z Dominiką zrzutkę na zrzutka.pl. 

https://zrzutka.pl/36ycc7?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3wR9Zwf9xAtzRoqSaF3wfY_ebK8J__cwspw3XHerBtj1bKpwloR25nuV4

Jeśli może to wesprzyjcie, w efekcie skali liczy się każdy grosz. Jeśli macie gdzie udostępnić linka to też będę wdzięczny. 

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam Łukasz.

 

 

 

  • Kocham 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot jest opatrzony i zaopiekowany. nie zdycha na ulicy. To jest mała miejscowość jedyny Vet który może mu pomóc będzie dostępny od czwartku. Do innych nawet go zawieźć nie chce, bo już się raz spotkałem z poziomem usług. Gdyby była inna możliwość to bym ją wykorzystał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie zupełnie serio, trzeba go wieźć natychmiast to weterynarza dysponującego szpitalem (sądzę, że w Łodzi jest, będą ludzie z jakiś fundacji wiedzieć). Kitku będzie potrzebował operacji na 100% i leczenia, i parę dni pobytu w klinice pod obserwacją. Do czwartku to dostanie gangreny i albo umrze, albo mu ta noga odpadnie. Koty są pancerne, ale jednak nie nieśmiertlene.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy zrzutę na paliwo. Nie mozna tak długo czekac z takim złamaniem. szkoda, ze to Łódź, bo w woj. pomorskim zadeklarowałbym, że podwiozę tego kota. Moze ktos z okolic Łodzi pomógłby Ci z dowozem kota do jakiegos dobrego weterynarza w Łodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonsultowałem sprawe z córką. Najlepszy chirurg od złamań od zwierzaków jest właśnie w łodzi. 90% powodzenia wg . wiedzy z branży.  .

Trzeba go dowieźć jak najszybciej bo inaczej może wdać sie sepsa.

Jak wróci z pracy podam dokładny namiar na tego lekarza.

 

Andrzej

Ps. Nie wiem gdzie przeczytasz wrzucam także w wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.