Skocz do zawartości

Małe podsumowanie


Marek Substyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś około roku temu (może więcej) stworzyliśmy pierwszą lokalną grupę obserwacyjną. Do tej pory dział "Katowice" jest najbardziej popularnym tematem w porównianiu do innych lokalnych grup.

 

Chodź nie mamy czytsego i ciemnego nieba udało się już nam zgromadzić nawet 15 osób w jednym miejscu i czasie. Niestety ostatnie spotkania oraz zapowiedzi ich występowania pokazały, że wielu chyba się zniechęciło do obserwacji.

Najgorsze w tym jest, że straram się każdym razem w każdy sposób przekazywać informacje o terminach spotkań, a nie otrzymuje jakichkolwiek nawet odpowiedzi. Ponieważ nie może być tak dalej bo szkoda mi czasu na rozsyłanie i proszenie się o informacje na temat ewentualnego przybyciu lub nie, postanowiłem nieco zsformalizować naszą grupę.

 

Od dnia dzisiejszego NIE BĘDE wysyłał informacji o spokaniach do osób które nie zdeklarują się do uczestnictwa w naszych spotkaniach.

 

Deklaracji chęci przystąpienia do grupy "Silos" proszę kierować na adres astrocd@astrocd.pl

 

E-mail powinien zawierać:

1. Imię i nazwisko

2. Miasto zamieszkania

3. Numer telefonu stacjonarnego

4. Numer telefonu komórkowego

5. Adres e-mail

6. Numer Gadu-Gadu

7. Nazwa użytkownika na Astro-Forum.org

 

Danych tych prosze nie pisać na forum, bo po co one tutaj. Ewentualnie proszę wysyłać jako "PW" do mnie. Nie masz e-maila napisz to w GG, a jak chcesz to możesz nawet wysłać mi list lub SMS-a :)

 

Osoby które nie wyślą mi takich informacji NIE BĘDĄ OTRZYMYWAĆ informacji o naszych spotkaniach. Będą skazani na informacje z forum.

 

Czy warto ?

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to zapawne tak. W tym roku będzie kilka wyjazdów na silos oraz inne nowe miejsca. Planuje też wyjazd na 1-2 dni nieco dalej (sierpień, wrzesień) na kilka samochodów oraz w lipcu jak co roku spotkanie w Planetarium Śląskim, powiązane z seansem.

 

PAMIĘTAJ !!!. Dziecko, teściowa, znajomi i choroba - te słowa nie przekonają prowadziwego ASTRONOMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci co chca a nie maja jak dojechac na silos? <_<

Ja zawsze chetnie zabral bym sie na silos.

Ale nie mam jak :(

 

Rozumiem i to przyjmuje ale Wyślij deklaracje z danymi, aby był możliwy szybko kontakt z Tobą

Niestety na problemy transportowe nic nie poradzę. Jak się znajdzie osoba z tamtego rejonu z samochodem to na pewno Cię zabierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze mnie tez zmartwilo ostatnie spotkanie (a raczej jego brak), jestem nowy i od niedawna interesuje sie obserwacjami nocnego nieba ale milo by bylo gdyby ktos pokazal mi to i owo, np jak odnajdywac pewne obiekty na niebie:D (mialem nadzieje ze na tym spotkaniu ten problem zostanie rozwiazany) pozdrawiam wszystkich slaskich obserwatorow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAMIĘTAJ !!!. Dziecko, teściowa, znajomi i choroba - te słowa nie przekonają prowadziwego ASTRONOMA

 

To prawda, u mnie problem jest taki , że został mi jeden miesiąc na remont mieszkania a zaraz potem wesele :helo: . No i przez to mam wszystkie weekendy zawalone robotą. W czerwcu ta sytuacja się zmieni oczywiście :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie liście znajdują się (w kolejności alfabetycznej)

 

Nazwisko, Imię, Miasto

 

Borowczyk Andrzej, Mysłowice

Janik Tomasz, Świętochłowice

Juszczyk Michał, Sosnowiec

Rzeszutek Adam, Piekary Śląskie

Schendzielorz Łukasz, Bytom

Stasiński Czesław, Świętochłowice

Substyk Marek, Chorzów

Wiśniewski Ryszard, Gliwice

 

Tylko te osoby sa na razie na oficjalnej liście. Po zakończeniu jej tworzenia roześle do każdego e-mailem pełne informacje zawierające pozostałe dane osobowe. Tu ich nie będe podawał, bo nie ma sensu aby każdy znał prywatne numery telefonów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista (nie liczone sa osoby towarzysące)

 

Borowczyk Andrzej, Mysłowice

Janik Tomasz, Świętochłowice

Juszczyk Michał, Sosnowiec

Moś Tadeusz, Świętochłowice

Rzeszutek Adam, Piekary Śląskie

Schendzielorz Łukasz, Bytom

Schmidh Paweł, Chorzów

Stasiński Czesław, Świętochłowice

Substyk Marek, Chorzów

Wiśniewski Ryszard, Gliwice

 

Do końca miesiąca wyśle każdemu pełną listę z pozostałymi danymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.