Skocz do zawartości

Zakupy w Niemczech.


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pomysł podmianki rury jest najlepszy, a jak jeszcze walniesz na U nalepkę MEADE albo coś w tym stylu to ho ho. Mylisz się Hamster, że jakaś kara i po krzyku. Jak Cię złapią na przemycie to mogą duże kuku zrobić: postępowanie karne, grzywna, przepadek przemycanego mienia. To naprawdę ryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomysł podmianki rury jest najlepszy, a jak jeszcze walniesz na U nalepkę MEADE albo coś w tym stylu to ho ho. Mylisz się Hamster, że jakaś kara i po krzyku. Jak Cię złapią na przemycie to mogą duże kuku zrobić: postępowanie karne, grzywna, przepadek przemycanego mienia. To naprawdę ryzykowne.

 

Postepowanie karne ??? phi !!! tysiące takich mają i to jest formalność dostajesz jakąś grzywnę a przepadek to chyba jak byś przp... sędziemu czy komu tam, czyli jakiś ekstremalna sytuacja. Pewnie że jest jakieś ryzyko że będziesz musiał dopłacić jak wpadniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placisz w sumie 1000 + 70 + 128 + 264 = 1462 Euro

 

Wychodzi, że dopłacasz ponad 46% !!!!! zastawka mi szwankuje... :o :o

Hamster : warto się martwić utratą sprzętu na równi ze sprawą karną i na odrót, może być tak, że jakiemuś znajomemu celnika bądź bossa jakiegoś bossa potrzebny jest właśnie taki sprzęcik. W naszym kraju konfiskowali już komputery za publikację głowy papieża z irokezem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia kalkulacji ryzyka i tyle.

 

W kwestii ryzyka. Jakis czas temu nie zapłaciłem mandatu (bo go zgubiłem) wykombinowałem sobie, że oni i tak będą pamiętali i wcześniej czy później przyślą mi jakieś upomnienie i ja wtedy spokojnie zapłacą z odsetkami i kosztami upomnienia bo i tak są śmieszne. Jakież było moje zdziwienie kiedy do zakładu pracy przyszło pismo od komornika o zajęciu 126zł mojego wynagrodzenia. Zaznaczam żadnego upomnienia w między czasie nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.