Skocz do zawartości

90/900 komplet z AZ3


Flaytec1

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam refraktor 90/900 Spinor optics na AZ3 .sprzet identyczny z SW ,poczytałem co jest na forum o nim i sprawdziłem optyke w terenie:

Refraktor jest udany optycznie bo dał lepsze obrazy planet,mglawic i gromad niz moja 102/500 SW wiec musi być dobrym egz. Optyka w b dobrym stanie, na sprzęcie wlasciwie nie ma śladow urzytkowania ,nawet na soczewce jest b mało pyłkow.Niebo pod jakim testowałem to 21.36 .

Gromady ładne w Es 8,8 przy 113x z kątowką 99% Sv bony

M57 Ładna w ES 14,przy 71x i dośc dobra w Es 11 przy 90x z katowką 99%

JOWISZ :
katowka Sv bony 99% Es 6,7 pow 149x pasy b ładnie widoczne.

w tanszym okularze 6mm WA 66 pow 166x tez dosc dobrze widoczne pasy,tylko ciut gorzej niz ES

SATURN:
katowka 99% ES 6,7 cassini dobrze widoczny, 149x
6mm WA 66 tez ok tylko troszke gorszy obraz ale cassini nadal widoczny 166x


W komplecie jest kątowka ,2 okulary kitowce,szukacz ,barlov,statyw Az3,dorzucę też jakis filtr księżycowy na początek.

Dodawane okulary do zestawu sa b słabe,10 i 25 ale mogę zamienić na coś lepszego, jak i mam spory wybor roznych okularów wiec można coś sobie dokupić.Wszystko do ustalenia by sobie skompletowac zestaw.

 

Cena 680zl z wysyłką

DSCF5954.JPG

DSCF5955.JPG

DSCF5956.JPG

DSCF5961.JPG

DSCF5962.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.