Skocz do zawartości

Co robiłeś/robiłaś podczas aktualizacji silnika forum, kiedy było niedostępne?


sidiouss

Co robiłeś podczas aktualizacji silnika forum, kiedy było niedostępne?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robiłeś podczas aktualizacji silnika forum, kiedy było niedostępne?

    • Nerwowo odświeżałem/łam stronę licząc, że za którymś razem zaskoczy.
    • Wyszedłem/wyszłam z mojej ciemnej jamy popatrzeć na gwiazdy/chmurwy.
    • Poszedłem/poszłam po kanapki.
    • Zajrzałem do żony/męża i okazało się, że mamy już trójkę dzieci!
    • Poszedłem/poszłam spać - może to tylko zły sen.
    • Inne, jakie? ;)

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.09.2021 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Szlochałem w szafie z molami ;) To było straszne, akurat Jowisz w UV mi się zbierał, pół godziny nie miałem co robić, a tu nagle forum sypało pięćsetkami.

 

Btw. czy tylko mnie przekierowuje ze strony głównej na listę tematów?

(jakby co, to usunięcie &controller=findpost z linku zapobiega temu przekierowaniu)

Edytowane przez lkosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, byłem pierwszy dzień po urlopie w pracy, a w domu awaria pompy od szamba.

Za to jakby wolniej odświeża podczas pisania postu. I lajków pod awatarem nie ma, odpowiedzi "z zaokragleniem" a nie konkretna liczba.

Rakietki mało czytelne, może kolor powinien się zmieniać a nie kształt od V2 do X-winga. A Moderatorzy z Gwiazdą Śmierci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w pocie czoła bo nie przeczytałem posta o modyfikacji silnika AP! :mad:

 

Już wszystko się wyjaśniło. Jak ja odkręcę ten cały bałagan?
AP ZAWSZE działało więc teraz tydzień aby wyjść na prostą.

 

Najpierw było łagodnie:
1. Usunąłem cookies z przeglądarki - bez zmian.
2. Reset komputera - bez zmian.
3. Reset modemu UPC - bez zmian.
4. Próba zalogowania przez udostępnione łącze TMobile - bez zmian.

 

Później poszedłem na całość:
5. Pamiętając o korelacji zakupów sprzętu ze zjawiskami negatywnymi dla użytkowników forum zalogowałem się w serwisie DO i anulowałem ostatnie zakupy - bez zmian.
6. Przypomniało mi się, że troszkę drobiazgów kupiłem na Aliexpress. Szybko złożyłem e-reklamacje na stronie PP, że to nie ja zamawiałem lecz syn (niech się tłumaczy i uczy 17 lat zobowiązuje) - bez zmian.
7. Opłaciłem wszystkie rachunki przed czasem. Może Innogy, Tmobile, UPC, PP coś przeoczyli ? Bez zmian.
8. Dokonałem archiwizacji danych i zainstalowałem ponownie system wraz z najnowszą wersją przeglądarki - DZIAŁA !

 

Już chciałem kupować nowy komputer ale wchodzę na forum i widzę, że wisi ANKIETA :new_shocked:

Edytowane przez RMK
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lkosz napisał:

@RMK na przyszłość:

Warto zrobić kilka razy, bo forum ma chyba loadbalancer i może co drugie-trzecie zapytanie odpowiadać błędem. I nie trzeba wtedy płacić niepotrzebnie rachunków i anulować zakupów :D

@lkosz oczywiście z mojej strony to był drobny żarcik sprowokowany ankietą @sidiouss bo równie dobrze można zrobić ankietę pt. "co robiłeś, gdy nie było ostatnio dostępu do sieci Internet przez kilka godzin" ale bardzo lubię takie przerywniki.

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RMK napisał:

@lkosz oczywiście z mojej strony to był drobny żarcik sprowokowany ankietą @sidiouss bo równie dobrze można zrobić ankietę pt. "co robiłeś, gdy nie było ostatnio dostępu do sieci Internet przez kilka godzin" ale bardzo lubię takie przerywniki.

wiem wiem... mnie po prostu porusza jak ktoś anuluje zakupy, żeby zapłacić rachunki z wyprzedzeniem :D tego naprawdę można łatwo uniknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.