Skocz do zawartości

Pobiłem chyba koncertowy rekord Polski!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie policzyłem, że w ciągu ostatnich 18 dni zaliczyłem 4 zajebiste koncerty, tzw. gigantów rocka:

 

1. Peter Gabriel

 

2. Iron Maiden

 

3. YES

 

4. King Crimson

 

chyba niezły wynik co????

 

;D ;D ;D

 

Przemas

No Przemas, jeszcze Michał W. i będziesz miał komplet :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę a ja myślałem, że dsico polo poszło w zapomnienie. Kiedyś było to bardzo modne w Polsacie. Nawet chyba przez momment niezłą kasę goście robili.

 

 

Co do koncertów Przemasa: fajne, ale to już dziadki jednak. Iron Maiden bardzo lubię, ale najlepiej z CD na jakiejś imprezce po większej ilości C2H5OH. I wszystkich gości szlag trafia bo nie czują w ogóle co to jest. A przecież takie numery jak Iron Maiden, Seventh Son oh the Seventh Son czy Strange World to po prostu cię eksplodują, jakby powiedział Kubuś Puchatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koncertów Przemasa: fajne, ale to już dziadki jednak. Iron Maiden bardzo lubię, ale najlepiej z CD na jakiejś imprezce po większej ilości C2H5OH. I wszystkich gości szlag trafia bo nie czują w ogóle co to jest. A przecież takie numery jak Iron Maiden, Seventh Son oh the Seventh Son czy Strange World to po prostu cię eksplodują, jakby powiedział Kubuś Puchatek.

 

Seven Son .... to już późne dzieje.

Wole "Power Slave" czy też starutkie "Piece Of Mind".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.