Skocz do zawartości

Losowa Fotografia:Tylko astrofoty!


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to źle? Moim zdaniem wcale.

 

Nie jest źle, tylko troszkę nie pasuje do opisu modułu AstroGaleria:Losowa Fotografia

 

Poza tym myślałem, że ten moduł ma głównie służyć nowym jako zachęta do odwiedzenia astrogalerii.

 

Ciekawe, jakie inni mają na ten temat zdanie, na razie wynik 1:1 :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zebym sie jakos specjalnie bulwersowal, ale ja na co 2 odslonie widze to:

 

http://galeria.astro-forum.org/data/media/13/maluch.JPG

 

Fotka DaVe owszem fajna, ale ciagle i ciagle... a gromady kulistej to juz z miesiac nie widzialem. Mnie foty nie-astro nie przeszkadzaja. Irytuje mnie, ze non stop widze 10 tych samych fot. Zreszta, nie irytuje tylko mam pretekst zeby sie czepnac.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka co pokazałeś jest bardzo ważna .

Ku przestrodze posiadaczy aut co je nieformalnie wyzłomowali lub sprzedali na częci .

Takie auto nie może być wyrejestrowane , musi być opłacane ubezpieczenie , a gdy nie , to fundusz gwarancyjny już uruchamia program porównujący czy zarejestrowane auto jest i czy było ubezpieczone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zebym sie jakos specjalnie bulwersowal, ale ja na co 2 odslonie widze to:

 

http://galeria.astro-forum.org/data/media/13/maluch.JPG

 

Fotka DaVe owszem fajna, ale ciagle i ciagle... a gromady kulistej to juz z miesiac nie widzialem. Mnie foty nie-astro nie przeszkadzaja. Irytuje mnie, ze non stop widze 10 tych samych fot. Zreszta, nie irytuje tylko mam pretekst zeby sie czepnac.

 

Pozdrawiam.

 

Mni z kolei prześladuje ta astrofotografia

Canis Major ?

http://galeria.astro-forum.org/details.php?image_id=699

z całym szacunkiem dla autora :Salut:

Edytowane przez MateuszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to tylko po to, żeby Was sprowokować, a żeby w galerii było więcej zdjęć takich, które chcielibyście tam widzieć, czyli Panowie do przyrządów ! :szczerbaty:

migawek, wyciągów, focuserów, guaiderów, do rur!

i focić, focić :) galaktyki, mgławice, i takie tam rózne :ha:

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właściwie tylko jedno przeszkadza.

Wchodząc do konkretnego działu losowa fotografia zawsze pochodzi także z tego samego działu.

Efekt? oglądając "malucha" Dave`a losowa fotka to zawsze ... maluch. :Boink: ,w dziale np. "gromady kuliste" to samo.

Zapewne potrzebna tu jest większa elastyczność w doborze zdjęć.

Zobaczymy czy da się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.