Skocz do zawartości

[K] Montaż klasy EQ6


dobrychemik

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie kupię montaż klasy EQ6. Nie mam wygórowanych wymagań, wystarczy, że będzie:

- w bardzo dobrym stanie technicznym,

- we w miarę dobrym stanie wizualnym

- i w okazyjnej cenie.

:)

 

 

 

Edytowane przez dobrychemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tooni3k napisał:

Dzien dobry,

 

Mam zestaw NEQ6 Pro (synScan GOTO) + tuba 200/1000 + okulary 25mm, 10mm, 7mm + barlow x2 + filtr + SynScan WiFI + kabel do laptopa. Uzyty moze z 20 razy.

 

Zainteresowany?

 

Odpisałem w PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dla ciebie wykonać nie za tanio, nie za drogo usługę konsultacji w zakresie instalacji sznurka z Castoramy i jakiegoś żelastwa na jego końcu gdy będziesz miał montaż ;-)

 

A na serio. Tuning tego montażu (wymiana części łożysk, precyzyjne dobranie podkładek, paski, regulacja, etc.) to bardzo dobry pomysł. Jeżeli dobrze pójdzie to można za bardzo umiarkowane pieniądze wskoczyć półeczkę wyżej z dokładnością prowadzenia. Ja robiłem sam i grzebałem się z tym bardzo- praca, rodzina i obowiązki domowe sprawiły, że zamiast w tydzień robiłem to ponad 3 miesiące. O pracy @Tom-cio z tymi montażami czytałem same dobre słowa i gdybym miał to jeszcze raz robić to poprosiłbym Serwis Astro o taką usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.