Skocz do zawartości

[K] Zepsuty, szukodzony, spalony sprzęt astro


Patryk Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

 

Jeśli komuś z Was wala się jakiś sprzęt astro, któremu stała się krzywda, to mogę nim być zainteresowany (tzn. nie że kupię każdy złom :D , ale warto napisać).

Lubię się inżyniersko wyżywać na naprawianiu rzeczy które są już bezużyteczne, więc piszcie, może dostaną drugie życie, a Wy odzyskacie jakąś część gotówki za nie.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Lubię się inżyniersko wyżywać na naprawianiu rzeczy które są już bezużyteczne, więc piszcie, może dostaną drugie życie, a Wy odzyskacie jakąś część gotówki za nie.

 

Wkrótce dostaniesz oferty zepsucia Ci, uszkodzenia, spalenia sprzętu, byś mógł się później wyżyć inżyniersko.

Kto wie, może nawet gratis, jeśli ludzie Cię lubią? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 20:39, dobrychemik napisał:

 

Wkrótce dostaniesz oferty zepsucia Ci, uszkodzenia, spalenia sprzętu, byś mógł się później wyżyć inżyniersko.

Kto wie, może nawet gratis, jeśli ludzie Cię lubią? ;)

 

Dlaczego. Ludzie mają ciekawy popsuty sprzęt. choćby lunety poobijane lub szkła z nich . Można zrobić inne lunetki z tego albo  dzieciom kalejdoskop zrobić. mam uszkodzony powiększalnik chyba krokus 69  jest tam trochu szkiełek. za 70 zł sprzedam plus wysyłka. mam też mono okular czy mono lunetkę ale bez tego małego okulara z powiększaniem bo wypadł i przejechali mi kołem po tym okularze. lunetka za 20 zł. szkło główne w dobrym stanie.A tam jeszcze by się coś znalazło.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.