Skocz do zawartości

ASI2600, testy i wyciek pasty przewodzącej ciepło


Przemek Majewski

Rekomendowane odpowiedzi

@kubaman Ja uwazam ze producent poprostu dokrecil srubki do oporu, a reszta jest juz historia....

@Przemek Majewski czy ten wyciek dotyczy wszystkich kamer tego modelu, a może jedynie jednej z pierwszej serii?

 

Edit.

Ostatnio,  jak czytam Twoje posty i tematy Przemek, to wg mnie jest to jedna z najbardziej wartościowych zawartosci na forum. Dziękuję. 

 

Edytowane przez Tayson
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tayson napisał:

@kubaman Ja uwazam ze producent poprostu dokrecil srubki do oporu, a reszta jest juz historia....

@Przemek Majewski czy ten wyciek dotyczy wszystkich kamer tego modelu, a może jedynie jednej z pierwszej serii?

 

Edit.

Ostatnio,  jak czytam Twoje posty i tematy Przemek, to wg mnie jest to jedna z najbardziej wartościowych zawartosci na forum. Dziękuję. 

 

Cóż, zwykle coś tam pierdziele, a czasem po prostu jak każdy, musze coś posprzątać. Wolę pierdzielenie :)

 

Podobno była jedna taka "partia" (zdaniem głosu ZWO). Koledzy ze sklepu twierdzą, że usterki wystąpiły w dwóch kamerach z teoretycznie z dużo poźniejszej partii, jak ta, gdy ZWO zaczęło dostawać za to baty. (około marca/kwietnia). Trudno więc powiedzieć, czy oni to usunęli, czy to była naprawdę tylko jedna partia. Czy obdzielają ją tak kap kap kolejne zamówienia po trochu... Za malo danych.

 

Dotychczasowo wiem tyle:

1) Poza pierwszym rozkręceniem komory szybciej niż zwykle, wada nie sprawia żadnych kłopotów.

2) Wszystkie kamery 2600 w tej chwili na sprzedaż u moich kolegów otworzylem i obejrzałem i polozylem pudlo tak, by leżały na boku. Pozdro @orlen, którego spotkałem.

3) Zarzadziłem co kilka dni odwracać "do góry nogami".

4) Próbowałem rozszyfrować numer seryjny, ale obfuskacja, a pomocy ZWO zapewne nie ma się co spodziewać (ich  tajemnica)

5) Ponieważ nie znamy serii, etc. jedyne co moge zrobić to próbować wywołać wadę nim sprzęt zostanie spakowany. Wtedy mogę to usunąć przed wysyłką a koledzy uprzedzić ewentualnego nabywce.

 

PS. Tomku, cieszę się, że myślisz tak jak ja

"dokrecił do oporu"

i to jeszcze dużo szybciej niż ja :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. 2. First time is hardest time.

 

Lupa na nóżce z szeregiem diod LED bardzo ułatwiła zadanie. 40 minut pracy + pare automatycznych testów w nocy. Jeszcze kilka takich i bedę się zbliżal do czasu obywatela PRC -- 4 minuty/kamera.

 

Przed:

 

20211002_214827.thumb.jpg.592f8f4aca7bb650f2ba82cc62022e62.jpg

 

Po:

20211002_220328.thumb.jpg.6bfa7f89d1fc7605eed8c2cead35cef9.jpg

 

20211002_221512.thumb.jpg.880084ba3d66a83f9d5cf7467a25232d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.