Skocz do zawartości

Svbony Moon 2" i złączka M42


mateoz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, sprzedam parę drobiazgów które mi leżą niepotrzebnie:

 

Filtr Svbony Moon 2", który miał pewną przygodę - za nic nie dało się go wykręcić z jednej złączki, próbowałem różnych metod, w tym takich z użyciem klucza francuskiego, żabki, aż skończyło się na :flower: uwaga :flower: zrobieniu dwóch nacięć w oprawie, by mieć o co się zaczepić. Proszę nie zadawać pytań, byłem pod presją czasu.

Co do samego filtra - szkiełko jest całe bo wyciągnąłem je na czas operacji, oprawa jest porysowana no i ma te dwa nacięcia które naruszyły gwint. Mimo to da się spokojnie wkręcić pierścień blokujący szkiełko. Sprzedaję, bo nie przemyślałem tego i nie mam gdzie go wkręcić na chwilę obecną.

Cena: 80 zł

 

Wskaźnik laserowy jakiś no name na dwie bateryjki AAA, zielona wiązka, z wyglądu przypomina długopis. Wiązka nie jest idealnie skupiona, ale jest na tyle mocna, że widać ją w nocy i można wskazywać obiekty na niebie. Sprzedaję bo zaopatrzyłem się w lepszy.

Cena: 20 zł

 

Złączka M42 i z drugiej strony nie wiem co to za bagnet :D

Kupiłem ją do Canona 500D, poprzedni właściciel twierdził, że używał jej z Canonem 60D gdzie oczywiście bagnet jest taki sam jak w 500D ale na pewno do nich ta złączka nie pasuje - jest za mała. Na dysku mam zdjęcia, dwa z wymiarami, może komuś uda się zidentyfikować pod co można ją podpiąć

Cena: 10 zł

 

Do cen proszę sobie dodać koszt ewentualnej wysyłki

 

Zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1Qe2YRrqSkyOI0PTjM0ZazZXXZrPHLCUu?usp=sharing

Wchodzicie na własną odpowiedzialność - zdjęcia filtra mogą spowodować ból

Edytowane przez mateoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mateoz zmienił(a) tytuł na Svbony Moon 2" i złączka M42
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.