Skocz do zawartości

Nowy "U"


Swaldek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sprzęt!!!!!!!!!!

 

U odbiło się z popiołów?

 

Tylko, że ten montaż to wystepuje chyba tylko w pojedyńczym egzemplażu. Taniej by im było kupowac EQ-5 i na nim wieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mnie osobiście rozbraja zawsze ta lunetka celownicza.

Wygląda z telepem bardzo dziwnie. "

 

Bo jest raczej cienka - w przenośni i dosłownie. To chyba [niestety nie można powiększyć fotki] lunetka celownicza jak od wiatrówki. W każdym razie na oko widać, że kaliber tego szukacza na tle wyciągu okularowego jakoś nieduży. A wyciąg pewnie 1.25"... Pozdrawiam

-Jarosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką fotkę już otrzymałem po odwiedzinach w zacnej firmie U ponad 2 lata temu ;D. Chodzi o ten montaż i niebieski kolor. Mam na pamiątkę 8) . Wtedy wyciągu okularowego 2" nie było nawet w największych modelach , a 1 1/4 " stosowany od niedawna to była super zmiana , co od dawna stanowiło standart światowy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie rzecz nastepujaca. Otoz na ostatnim pikniku naukowym w W-wie "U brothers" zaprezentowali swoja kopule i z tego co widze na zdjeciach umiescili w niej teleskop ktorego konstrukcja sklada sie z chromowanych rurek. Zastanawia mnie jaki sens ma stoswanie blyszczacych elementow (chromowanych) do konstrukcji korpusu teleskopu ?

 

Zobaczcie sami : http://www.teleskopy.astronomia.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie chrom ;D To polerowana stal nierdzewna podkreślająca jakość i trwałość wyrobu. 8) Wiem, bo mam z tego materiału rureczkę przeciw twardym pieszym w swoim Terrano ;D ;D ;D 8) Jak zobzczysz, że to solidna firma i kupisz teleskop to możesz sobie na dowolnie wybrany kolor polakierować ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie chrom ;D To polerowana stal nierdzewna podkreślająca jakość i trwałość wyrobu. 8) Wiem, bo mam z tego materiału rureczkę przeciw twardym pieszym w swoim Terrano ;D ;D ;D 8) Jak zobzczysz, że to solidna firma i kupisz teleskop to możesz sobie na dowolnie wybrany kolor polakierować ;D

 

Czyli ma sie blyszczec aby klient zauwazyl sprzet a jak juz go kupi to niech sie sam martwi o to ze widac wiecej niz jedno slonce i to w zacmieniu obraczkowym ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.