Skocz do zawartości

Odszedł KrzysztofZ


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w kompletnym szoku. Nie wiedziałem o chorobie Krzyśka do przedwczoraj , dowiedziałem się od Agaty. 

Strasznie mi przykro .  Był przesympatycznym człowiekiem , świetnie się z nim rozmawiało  . Strasznie mi smutno i przykro. Nie zapomnimy  go nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Krzysztofie za Twoją radość życia, pełen entuzjazm w organizowaniu konkursów z Adamo na astrozlotach, pasję astro i foto, że pstrykałeś Nam zdjęcia w różnych sytuacjach. Teraz to anioły będą miały przekichane jak im zatrzaskasz lekko kompromitujących zdjęć, oj, kilkoro straci skrzydła :P Wczoraj łezka mi się w oku zakręciła i nie byłem w stanie nic tu napisać, ale dziś zaczynam się uśmiechać, bo Ty zawsze zarażałeś optymizmem i uśmiechem, o czym się przekonałem na kilku wiosennych zlotach w Bukowcu, a 3 lata temu miałem przyjemność mieszkać z Tobą w jednym domku.

Dziękuję, że miałem zaszczyt spotkać Cię na swojej drodze :notworthy:

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do uwierzenia... Krzysiu był mi bardzo bliski... zloty w Jodłowie, Roztokach, Stężnicy... spotkania poza zlotami... ostatnio rzadziej się kontaktowaliśmy... nie wiem co napisać... Żegnaj druhu... do zobaczenia wśród gwiazd, gdy przyjdzie i na mnie pora

Jodłów 011.jpg

Jodłów 015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

Pogrzeb Krzyśka odbędzie się w sobotę:

> różaniec o godzinie 13.30,

> Msza Święta o godzinie 14 w Kościołem na Dzikowie - Parafia Miłosierdzia Bożego- ul. Konfederacji Dzikowskiej 3

>  cmentarz na Sobowie( ok 2 km).

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcinos napisał:

Przykro, że frekwencja na pogrzebie była tak mała. 

Trochę wstyd.

:(

Też miałem takie odczucie przez moment. Z drugiej strony szybki termin, data była znana z dnia na dzień. Z trzeciej strony dzień wolny od pracy.

Chyba nie ma co tego rozkminiać więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, roberciu napisał:

Też miałem takie odczucie przez moment. Z drugiej strony szybki termin, data była znana z dnia na dzień. Z trzeciej strony dzień wolny od pracy.

Chyba nie ma co tego rozkminiać więcej...

I ja też miałem takie odczucie. Śmierć nie organizuje terminu odległego aby każdy mógł sobie wziąć urlop i zaplanować przyjazd.

Są sprawy ważne i ważniejsze. Uważam, że zawsze można dostać urlop w pracy jak się powie, że umarł ktoś bliski a i szef nie zapyta kto umarł.

Trochę smutno mi było jak wielka astronomiczna brać pojawiła się w postaci garstki przyjaciół i tu się nasuwa słynne powiedzenie kiedy to się poznaje przyjaciół....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adamo napisał:

I ja też miałem takie odczucie. Śmierć nie organizuje terminu odległego aby każdy mógł sobie wziąć urlop i zaplanować przyjazd.

Są sprawy ważne i ważniejsze. Uważam, że zawsze można dostać urlop w pracy jak się powie, że umarł ktoś bliski a i szef nie zapyta kto umarł.

Trochę smutno mi było jak wielka astronomiczna brać pojawiła się w postaci garstki przyjaciół i tu się nasuwa słynne powiedzenie kiedy to się poznaje przyjaciół....

Pracodawcy wymagają wystawienia formalnie urlopu okolicznościowego.

Tarnobrzeg jest gdzie jest...  machnąć 800~1000km w obie strony  :/

 

Może warto przy okazji organizacji zlotu w Bukowcu wrzucić przypominacza i mapkę cmentarza.

Wiele osób przejeżdża niedaleko po drodze w Bieszczady.

Wyszukiwarka na geoportalu coś nie działa:

GEOPORTAL 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether odpiął/ęła ten temat
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.