Skocz do zawartości

Nowy montaż od ZWO


orlen

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, kubaman napisał:

Jak sam sprawdzałem to był bez statywu. I pisałem tutaj o tym z Mateuszem. Może później się to zmieniło. A może będzie niespodzianka jak paczka przyjdzie :)

 

Nic się nie zmieniło. Od początku w teleskopach było dokładnie to samo co na stronach ZWO. Czyli montaż ze statywem. Wiem, bo od 24 grudnia monitorowałem regularnie wszystko i prawie byłem zdecydowany kupić na stronie ZWO. Szybko pojawiła się jednak oferta na stronie teleskopów z czego skorzystałem. Mam takie samo potwierdzenie jak  @cyberboss

Edytowane przez JustinSullivan
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kubaman napisał:

(...) jeśli macie dostać statyw z Teleskopów, to ja się z wami cieszę.

Dostaną, dostaną. Montaże zamówione, nie możemy powiedzieć ile, ale sporo, + kilka na potrzeby sklepu, jeden do testów, reszta na magazyn

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, abo napisał:

Ale to z montażem nie ma wspólnego?

Dziwna sprawa bo prawa strona to pojazd z kierunku prawy górny róg do lewy dolny natomiast lewy górny róg to pojazd od centrum do lewej górnej części.

Poruszyłem tylko fakt, że jeśli wrzuca się zdjęcie referencyjne to chyba "jakoś" powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło zapewne o to by teleskop był duży i w miarę ciężki i fajnie wyglądał na zdjęciach, ale żeby miał relatywnie krótką ogniskową i nie powodował problematycznych sytuacji z prowadzeniem.

Idealny zestaw testowy z marketingowego punktu widzenia

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, warpal napisał:

Jest walizka i przeciwwaga z prętem.

Jest postęp ;)

 

Skąd to zdjęcie?

Bo wydaje mi się, że pręt i przeciwwaga zostały dołożone przez jednego z beta testerów. Zauważ, że w torbie jest też ASI AIR.

A odnośnie torby, to chyba ZWO też mówiło, że nie planują nic dawać

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cyberboss napisał:

Skąd to zdjęcie?

Bo wydaje mi się, że pręt i przeciwwaga zostały dołożone przez jednego z beta testerów. Zauważ, że w torbie jest też ASI AIR.

A odnośnie torby, to chyba ZWO też mówiło, że nie planują nic dawać

Było na fb. Ale zaznaczyli że AsiAir i pręt nie jest w zestawie.

https://www.facebook.com/442194685829760/posts/4683884691660717/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć. To jest chyba jedyna sytuacja w branży astro, że producent całkowicie coś robi w kontakcie z przyszłym użytkownikiem i w oparciu o jego sugestie. Zwykle dostajemy gotowy produkt i albo kupujemy jak nam pasuje lub nie.

Edytowane przez JustinSullivan
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JustinSullivan napisał:

Co by nie powiedzieć. To jest chyba jedyna sytuacja w branży astro, że producent całkowicie coś robi w kontakcie z przyszłym użytkownikiem i w oparciu o jego sugestię. Zwykle dostajemy gotowy produkt i albo kupujemy jak nam pasuje lub nie.

Zgadzam się z tym. Generalnie ZWO "słucha" klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.