Skocz do zawartości

Wyprzedaż z promocją


Robert Bodzoń

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy dni temu stałem się posiadaczem teleskopu Taurus 270 :). Po wczorajszych pierwszych obserwacjach jestem zadowolony z decyzji zakupu tego instrumentu, ale muszę go jeszcze odpowiednio doposażyć. W związku z tym kontynuuję wyprzedaż, zarówno instrumentów, których do tej pory nie sprzedałem, ale nie tylko. Szkoda, aby kurzyły się w szafie, skoro mogą z nich korzystać inni obserwatorzy.

 

Na dzień dzisiejszy oferuję:

 

1) lorneta Leidory 25x100 - 950 zł

2) refraktor Tal 100 RS (tuba) - 850 zł

3) obiektyw fotograficzny Sonnar 2,8/200 (M42x1) - 500 zł

 

Dla członków for astronomicznych na których pisuję mam specjalną ofertę. Otóż mogą oni uzyskać dodatkową obniżkę, jeżeli:

 

- zarejestrowali się na forum do 7.05.2005

- są uczniami lub studentami - zniżka 5%

- są aktywnymi obserwatorami i wysyłają wyniki swoich obserwacji (m.in. do SOPiZ, SOK, SOS, PKiM, bazy gwiazd zmiennych prowadzonej przez SSW, CS - PT) - zniżka 5%

- uczestniczą w konkursie astronomicznym

dotyczy konkursu organizowanego przez PiotraZ. Rabat dla uczestników wg aktualnego miejsca na liście klasyfikacyjnej:

1-2m - 5%

3-4m - 4%

5-6m - 3%

7-9m - 2%

10-12m - 1%

 

Korzystając z promocji można obniżyć cenę instrumentu nawet o ponad 100 zł.

 

UWAGA! Podane wartości procentowe mogą ulec zmianie.

 

Robert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Robercie, system promocji masz równie złożony jak oferty sieci telefonów GSM :ha: ale i wygląda on równie profesjonalnie :)

lecz nasuwa się takie pytanie, czy promocje się kumulują? :szczerbaty:

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz nasuwa się takie pytanie, czy promocje się kumulują?  :szczerbaty:

pozdrowienia

 

Po wczorajszych obserwacjach Taurusem jestem w dobrym nastroju, więc niech korzysta kto może. Tym bardziej, że promocje kumulują się, a więc teoretycznie można mieć na dzień dzisiejszy 15% zniżki. Teoretycznie, gdyż może być to mniej, ale może być i więcej (w przypadku osób, które zaglądają na te fora astronomiczne co ja).

W pewnym momencie ceny na pewno będą bardzo atrakcyjne (można powiedzieć, że już są), ale jeżeli ktoś chętny będzie za długo zwlekał, to może przegapić okazję.

Obniżki dla obserwatorów i uczniów pozostaną już na poziomie 5%, ale uczestnicy konkursu Piotra będą mogli liczyć na większe. Podoba mi się ten konkurs i na razie w ten sposób chcę go wspierać.

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzęt nadal kurzy się w szafie, więc pora na kolejną obniżkę:

 

Na dzień dzisiejszy oferuję (podane ceny wyjściowe bez obniżek):

 

1) lorneta Leidory 25x100 - 920 zł

2) refraktor Tal 100 RS (tuba) - 790 zł (bez nasadki kątowej)

3) obiektyw fotograficzny Sonnar 2,8/200 (M42x1) - 480 zł

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.