Skocz do zawartości

Delta Optical - wyprzedaż (LISTA)


komprez

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś chciał kupić sobie coś ... to jest to dobra okazja ;)

Wybór jest dość duży - dla każdego coś miłego ale to już jest sztos :

https://deltaoptical.pl/kamera-asi-2600mc-p?from=landing-page

 

Tu pełna oferta:

https://deltaoptical.pl/img/uploads/Wielkie_polowy.pdf

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Paether said:

 

Promocja na kamerę, która jest niedostępna? :D

 

Pewnie @komprez kupił i wrzucił linka żeby trollować :-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wpisie wyraziłem niepewność czy sprzęt na wyprzedaży jest pełnowartościowy.

 

Po uzyskaniu zapewnienia ze strony Pracownika Delty, że TAK, pozostawianie oryginalnego wpisu jest już bezzasadne.

Edytowane przez dobrychemik
  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dobrychemik napisał:

Na liście wyprzedażowej zauważyłem Esprity i sobie coś uświadomiłem. Z bardzo wiarygodnego źródła wiem, że w zeszłym roku były problemy z Espritami i wracały do DO te tuby, bo ludzie z nich rezygnowali. Czy taka promocja to nie sposób na upchnięcie tych felernych teleskopów?

A rewelacyjna cena ASI2600 może ma związek ze zwrotami kamer, w których spływał smar na sensor? 

Sprawdź więc czy nie ma jakiś haczyków w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Herbert West napisał:

Pewnie @komprez kupił i wrzucił linka żeby trollować :-)

Nie - ja nie mam takich funduszy jak na razie ;) Kamerę można kupić za tę cene (niedostępną) i czekać na dostawę aż przyjdą - na prawde nikt tego nie sprawdził ? :D 

image.png.88e264659ca2d082ed0542f43b089a3a.png

Edytowane przez komprez
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka 2600 jest na stanie, czasami integrator robi psikusa i warto zapytać o dostępność bezpośrednio :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW.

 

7 godzin temu, dobrychemik napisał:

Na liście wyprzedażowej zauważyłem Esprity i sobie coś uświadomiłem. Z bardzo wiarygodnego źródła wiem, że w zeszłym roku były problemy z Espritami i wracały do DO te tuby, bo ludzie z nich rezygnowali. Czy taka promocja to nie sposób na upchnięcie tych felernych teleskopów?

A rewelacyjna cena ASI2600 może ma związek ze zwrotami kamer, w których spływał smar na sensor? 

 

 

Esprity przyjechały jakiś miesiąc bądź dwa temu (pamięć mam dobrą tylko krótką), nie są to żadne leżaki :)

 

Edytowane przez lolak89
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dobrychemik napisał:

Na liście wyprzedażowej zauważyłem Esprity i sobie coś uświadomiłem. Z bardzo wiarygodnego źródła wiem, że w zeszłym roku były problemy z Espritami i wracały do DO te tuby, bo ludzie z nich rezygnowali. Czy taka promocja to nie sposób na upchnięcie tych felernych teleskopów?

A rewelacyjna cena ASI2600 może ma związek ze zwrotami kamer, w których spływał smar na sensor? 

 

Zakładam, ze jest jakaś podstawa do takiego założenia. Jeśli nie, to wpis nie jest jedynie trolowankiem, a ociera sie o oszczerstwo. Daj mi proszę podstawe do traktowania poważnie tego wpisu. 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Hans said:

 

Zakładam, ze jest jakaś podstawa do takiego założenia. Jeśli nie, to wpis nie jest jedynie trolowankiem, a ociera sie o oszczerstwo. Daj mi proszę podstawe do traktowania poważnie tego wpisu. 

 

Pozdrawiam.

Sam zwrocilem jenego Esprita...Wiec zadne 'trolowanko'.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja nie wiem w jakim stanie jest ta kamerka choć mam w ręku pudełko z nią w środku, z prostej przyczyny... posiada oryginalną naklejkę, czyli nie była jeszcze otwierana chociażby po to aby zajrzeć do środka i wysmarować ją na złość smarem :)

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, komprez napisał:

Ej , jaki smar ? przecież komora sensora w kamerach jest pozbawiona zbędnych dupereli ? tam jest tylko sensor, termopad i TEC...   nie kapuje.

 

W tym modelu jest problem z "pastą" przewodzącą - po jakimś czasie zdażają się "rozlania jej na sensorze". Sporo tego w Internecie jest., np tu https://www.cloudynights.com/topic/739425-zwo-asi2600-mc-issues/
Nasi rodzimi użytkownicy też spotkali się z tą wadą. Trzeba oddać sprzęt od czyszczenia matrycy.

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hans napisał:

 

Zakładam, ze jest jakaś podstawa do takiego założenia. Jeśli nie, to wpis nie jest jedynie trolowankiem, a ociera sie o oszczerstwo. Daj mi proszę podstawe do traktowania poważnie tego wpisu. 

 

Pozdrawiam.

 

Ani trolowanie, ani oszczerstwo. To, że Esprity w zeszłym roku bywały zwracane z uwagi na słabą optykę to fakt (które konkretnie modele nie wiem). Faktem jest też problem z kamerami ASI2600, o którym to dokładnie nawet pisał Przemek Majewski. Całą resztę umieściłem pod znakiem zapytania i wydaje mi się, że lepiej zapytać i zyskać odpowiedź niż nic nie wiedzieć. Kolega @lolak89 od razu odpowiedział i jest sprawa jasna, bez niedomówień - dziękuję. To są za drogie zabawki, żeby pozwolić sobie na niejasności.

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pełnej jasności, Nie neguję problemów espiritów czy kamer ZWO z nadmiarem pasty przewodzącej.

 

Uczulam na sugerowanie, ze zwrócony wadliwy towar jest obecnie na wyprzedaży w konkretnym sklepie, bez sensowych argumentów na poparcie takiej tezy, jest moim zdaniem nie fair (zadanie tak sformułowanych pytań podpada pod wspomnianą sugestie).

 

To, że wiele sklepów wokół nas jedzie po bandzie, januszuje, ściemnia i generalnie zwrot "etyka w biznesie" to w większości wypadków oksymoron to nie dość. 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.