Skocz do zawartości

DIAGNOZA


APM ADAM

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

po kolejnej swiatowej wloczedze pobytach w szpitalach i nie odnalezieniu perfecyjnego teleskopu [ lekarze mowia ze nie istnieje] ja twierdze ze napewno jest taki malutki kieszonkowy hst tylko jest problem z wykonaniem i economia [slub z chinka tez chcialem brac ] ale jak uslyszala ze zamieszkamy w polsce i bedziemy musieli zaplacic [za manie mienia przesiedlenczego clo akcyza i vat] tylko pare ciezarowek i piasku co chcialem wiesc w kontenerach bo ten [ chinski piasek ma duzo kwarcu ] rozmyslila sie

moze i lepiej dla mnie mialem troche wiecej czasu dla siebie wiec moglem wiecej czasu

poswiecic astronomii [i takie tam rozne czynosci np szlifowanie talerzy ] a propo z tarakoty nawet ladne owale mi wychodzily ale jakos malo przezroczyste jesli chodzi o

czas to tez einstin mial racje astronomia jest szkodliwa dla zdrowia [wprawia w wibracje przysadke mozgowa ] melatonina odparowuje i nagle mozna sie znalesc w innym miejscu np w dzien w lozku diagnoza niestety jest ostateczna [tak mi powiedzial ten ostatni lekarz ] zalecenia zbieranie funduszy na one way ticet [trasa ziemia ksiezyc ] zakup teleskopu 100 mm newtona [tego najbardziej sie boje ] color nie istotny bedzie chodzil jak apo [podobno lepsze powietrze] maly namiocik bez obserwatorium ani rusz powinno sie poprawic po 3 latach [ja mu nie wierze]

pozdrawiam serdecznie tych ktorzy mnie pamietaja [tych co pisali tez]

ps 1 osoby czytajace prosze o mala doze humoru

ps 2 przepraszam osoby ktore doznaly szoku w wyniku czytania bez znakow interpukcyjnych

ps 3 nie wiecie o jakims fajnym teleskopie do sprzedania

POZDRAWIAM ADAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

a to już zabrzmiało jak wspomnienia z podróży w poszukiwaniu świętego graala ...astromiłośników :) to aż tak Cię wzięło, że aż do chin dotarłeś?

a ten tamten ich piasek to dobry, ale do chińskiej porcelany, te FL53 to chyba jednak z czegoś innego robią, jest na ziemii jeszcze jakaś dolinka silikonowa? :ha: , ale z tamtego piachu też tylko procki im się udają

 

hmm to Ty o małą rurkę pytasz? mam taką jedną, tylko ona trochę za duża pewnie, jakieś 55 na 200 tylko, że cm :szczerbaty: no i przez to trochę ciężkawa

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sumas

powaznie to jestem w szoku cenowym przepisowym

strasznie duzo zmian w ostatnim roku i nadal dosc trudno dowiedziec sie o rozne sprawy urzedy horor czytam rozne informatory i dochodze do wniosku ze jestem chyba jakos malo skoncentrowany bo zawsze po skonczeniu czytania wiem tyle samo co wczesniej ale z nadwyzka informacji i nie moge znalesc odpowiedzi na swoje pytania

aberacja chromatyczna czy cus

pozdrawiam

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.